Znicz Pruszków również zainteresowany Sauczkiem

Niedawno informowaliśmy o tym, że Cezarym Sauczkiem interesuje się I-ligowy zespół Wigier Suwałki. W mediach pojawiają się również doniesienia odnośnie chęci zatrudnienia skrzydłowego w Pruszkowie.

Cezary Sauczek

Znicz w zakończonym sezonie II ligi zajął 8 miejsce. W zespole z Pruszkowa występują starzy znajomi z K6: Marcin Bochenek i Tomasz Chałas oraz grający dla „Czarnych Koszul” w ostatnim sezonie Polonii w Ekstraklasie Paweł Tarnowski.

Ciekawe na jaki ruch zdecyduje się management Sauczka. Trener Wigier Suwałki, Adam Fedoruk, dość pozytywnie zapatruje się na zakontraktowanie skrzydłowego. Znicz mógłby być też ciekawym kierunkiem, choćby ze względu na możliwości adaptacyjne i bliskość Warszawy.

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

8 thoughts on “Znicz Pruszków również zainteresowany Sauczkiem

 1. Amatorzy jabłek za darmola – wystąp ! Póki co Suwałki i Pruszków.
  Mam nadzieję, że Czarek nie jest głupi i nie będzie się rozmieniał w kandydacie do spadku, czyli w Suwałkach, a już na pewno nie ciągnących ogony w II lidze Zniczu.

  Mam też nadzieję, że Cezary da na sobie zarobić Polonii, tak aby mieć czym zapłacić jego byłym już kolegom z szatni. Przy panu Prezesie Kalubie nie jestem już taki tego pewien.

  Za Sauczka i z PJS Polonia powinna zarobić ponad milion złotych.
  Z dotacjami miejskimi i biletami od nas kibiców byłoby sporo ponad dwa miony. Budżet w sam raz na awans. A przy okazji pan Prezes Kaluba mógłby wypłacić swoje zaległe pobory. Jeśli jeszcze są, ale w to nie można już wnikać.

 2. Olo – dlaczego Cezary miałby na sobie dać zarobić Polonii ? Spłaciliśmy jego zaległą pensję ?
  Myslę ze jego wartość to około 300 000 zł. PJS nie wiem, gdyż za dużo innych czynników.
  Lepiej trafić do Wigier a nóż widelec będzie mu wychodziło i kupi go lepszy zespół. Szkoda że nie jest Widzew zainteresowany.
  Generalnie nie utrzymamy trzonu zespołu, oby trener został. Przyszły sezon gramy o utrzymanie oby udane.

  1. Choćby z tego powodu, że klub zapłaciłby zaległe wypłaty jego kolegom z szatni.
   Oczywiście to nie jest argument, bo może mieć to w głębokim poważaniu.

  1. Z tym rozkupywaniem to wiesz, bym nie dramatyzował. Proszę pamiętaj, że ci ludzie spadli z drugiej ligi, a potem dwa sezony wlekli się za „tuzami” III ligi. Sukcesów wielkich na koncie nie mają.
   Z drugiej strony gieroje II ligi, czyli para stoperów Choroś – Zambrowski, którzy w II lidze nam nie zabezpieczyli tyłów już odeszli. W ich miejsce para Szabat – Kobiera/Wojdyga nie jest gorsza.

 3. Rozumiem ba nawet podzielam Olo Twoje zdanie dlatego uważam poczekajmy kto zostanie i jaka siłą ofensywna będziemy dysponować Ostatni wywiad z trenerem choć starał się jak mógł to mimika twarzy zdradziła że jest słabo co do przyszłości odnośnie stanu sportowo ludzkiego na przyszły sezon

Dodaj komentarz