Kibice stawiają #biletmuranowski posłowi Boni

Kilka dni temu na stadionie Polonii odbył się mecz futbolu amerykańskiego pomiędzy Warsaw Mets, a Kraków Football Kings. Gościem spotkania był europoseł Michał Boni, który zameldował się takim twittem:

Kibice z grupy Non Plus+ Casuals® 1911 (polecamy ich profil na fb link) postanowili zaprosić posła Boniego i zakupić dla niego specjalny „bilet muranowski”, a następnie przybliżyć historię miejsca, na którym kilka dni wcześniej oglądał mecz futbolu amerykańskiego.

Trzymamy kciuki, że europoseł przyjmie zaproszenie i później nie będzie miał problemów z prawidłowym określaniem miejsc, które odwiedza.

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

3 thoughts on “Kibice stawiają #biletmuranowski posłowi Boni

  1. Muranów kończył się wraz z Placem Muranowskim. Dalej była ulica ( sic ! ) Bonifraterska, dalej szkoła techniczna, ale to już na Nowym Mieście.
    Kto , jak kto, ale on powinien wiedzieć.

    Przy okazji – tajny współpracownik służby bezpieczeństwa, któremu po gębie dał J K-M promuje się przed wyborami na naszym stadionie. Dla mnie dysonans to jakby nic nie napisać.

  2. TW „Znak” raczej wątpię żeby chociaż złotówkę dał za bilet, pewnie został zaproszony przez tych z Warsaw Mets. Tak na marginesie widać po ich profilu że ładnie się promują i nawet w telewizjach śniadaniowych ich pokazują, celebrytów chyba też zapraszają, po zdjęciach widzę że ludzie przychodzą czyli jednak się da, bez wielkich pieniędzy.

    A wracając do tego Kapusia to szkoda na niego czasu.

Dodaj komentarz