Święcenie pokarmów przed meczem z Sokołem

Ośrodek Kibice Razem Polonia Warszawa i klub zapraszają 20 kwietnia o godz. 17.00 na mecz z Sokołem Aleksandrów Łódzki. Z okazji Świąt Wielkiej Nocy, zapraszamy wszystkich kibiców oraz sympatyków klubu Polonia Warszawa wraz z dziećmi i młodzieżą, od godz. 15.00 na wspólne malowanie jaj.

Wyjątkowy charakter wydarzenia, uświetni swoją obecnością wieloletni kapelan klubu Polonia Warszawa, ks. Mirosław Mikulski, który o godz. 15.30 na murawie stadionu poświęci pokarmy na stół wielkanocny. Całe wydarzenie zostanie uwiecznione filmem z drona przy udziale SKY VIBE.

Wspólnie z przedstawicielami klubu oraz Ośrodkiem Kibice Razem Polonia Warszawa, zapraszamy rodziny z dziećmi do specjalnie przygotowanej strefy, w której najmłodsi będą mogli udekorować i pomalować jaja z naszej fermy, a później przyozdobić nimi, świąteczne stoły. Święta Wielkanocne to wyjątkowy czas, który należy spędzać w gronie najbliższych nam osób. Wierzymy, że wspólnie spędzone chwile z kibicami i piłkarzami, dodadzą im dużo pozytywnej energii i wzmocnią ich przed meczem, który odbędzie się tego dnia – informuje Aleksandra Dębska z OLDAR Group.

Źródło: kspolonia.pl

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

Dodaj komentarz