Galeria zdjęć z meczu Unia Skierniewice – Polonia

Zapraszamy na galerię zdjęć Tadeusza Robaszyńskiego-Jańca z sobotniego meczu Unii Skierniewice z Polonią Warszawa. Zdjęcia możecie zobaczyć tutaj.

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

5 thoughts on “Galeria zdjęć z meczu Unia Skierniewice – Polonia

 1. Głowa do góry i nie ma co rozpaczać. Nie on przegrał mecz, choć akcja z czerwoną kartką to taka w sumie głupia szarża i pewnie była w polu karnym, a nie przed.
  Ciekawa jest inna rzecz – ten chłopak jest bardzo dynamiczny w bramce, jednak z drugiej strony dyskredytowany za niski wzrost, zgodnie z którym nie powinien bronić. Według oficjalnej ma „tylko” 1,83 m.
  Ciekaw jestem opinii fachowców na temat przewag lub nie Janka nad nim. Tylko proszę nie o wzroście, bo odpowiem przykładami Navasa, Casillasa, albo naszych krajowych Mowlika, albo … Olczaka i Dowhania. A Campos ?

  1. Ciężko ich porównywać, bo Janek jest już na zupełnie innym etapie – ma za sobą wiele rozegranych meczów w tej lidze. Wg mnie broni on pewniej, ale to może kwestia ogrania.
   Jest jednak jedna najważniejsza przewaga Balawejdera – status młodzieżowca.

 2. Pilka sie zmienia i rola bramkarza tez jest inna jak 30 lat temu…napewno nizszy bedzie bardziej sprawny i skoczniejszy czyli dynamiczniejszy …ale tak naprawde ile teraz jest bramkarzy w europie i niskim wzrostem w kadrach…..to ci powinno dac odpowiedz na co stawiaja trenerzy……
  Z tymi mlodziezowcami to tylko w Polsce to zjawisko wystepuje po prostu PZPN swiadomie obniza i fak slaby poziom …zamiast stworzyc Jak jest wszedzie rozgrywki do u23 a w seniorach ustalic tygo dolna granice wiekowa wtedy bedzie sprawiedliwie …ci co sa zdolni dadza sobie rade bez tych durnych pszepisow…no ale to jest trend zaszczepiony pszez Bonka …na zachodzie tego niema i tam niejest nazywany pilkarz w wieku 23 lat mlodym….ale tez tam graja zawodnicy 17 i 40 letni po prostu graja najlepsi …i zeby poziom szedl do gory tak powinno byc w Polsce ..ale tanim kosztem pzpn zrobil sobie rozgrywki mlodziezowe w seniorach…
  To temat woda ……jak ktos jest dobry da sobie rade i bez wzrostu tylko takich jest malo….

Dodaj komentarz