Mecz pucharowy z Bronią biletowany. Kasy czynne od…

Na oficjalnej stronie Polonii pojawiły się informacje dotyczące dzisiejszego meczu I rundy Okręgowego Pucharu Polski z Bronią Radom. W rozwinięciu niusa znajdziecie dokładną treść komunikatu.

Bilety na środowe spotkanie Polonia Warszawa – Broń Radom będą dostępne w kasach 10 kwietnia (środa) 2019 roku od godziny 17:00.

Informujemy również, że jutrzejsze spotkanie będzie imprezą nie masową, w związku z czym dostępne sektory dla Kibiców będą – A1, B1, B2, C1. 

Dodatkowo warto wspomnieć, że jutro to Ty będziesz mógł zdecydować za ile obejrzysz mecz – za 5 zł, 10 zł, 15 zł, 20 zł lub więcej. Transmisję internetową będą mogli państwo zobaczyć standardowo na tv.kspolonia.pl.

Dodatkowo informujemy, że karnety na sezon 2018/2019 nie obowiązują na jutrzejszym spotkaniu. Wszyscy kibice, którzy posiadają karnet muszą nabyć bilet wstępu na pucharowy mecz.

Źródło: Polonia Warszawa

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

Dodaj komentarz