Legionovia zainteresowana Zembrowskim

Dowiedzieliśmy się o zainteresowaniu trzeciego zespołu III ligi (grupy I), Legionovii Legionowo, Rafałem Zembrowskim. Zembrowski tydzień temu rozwiązał umowę z „Czarnymi Koszulami” i stał się wolnym zawodnikiem.

Rafał Zembrowski

Wychowanek stołecznego Ursusa jesienią rozegrał dla Polonii 17 spotkań, w których zdobył jedną bramkę. Łącznie od czasu powrotu na swoim koncie uzbierał 58 występów (13 w II lidze i 1 w OPP), w których zdobył 6 goli.

W Legionovii po zakończeniu kariery piłkarskiej przez Daniela Gołębiewskiego występuje obecnie trzech byłych polonistów: Daniel Choroś, Filip Kowalczyk i Patryk Koziara. Zespół z Legionowa rok temu spadł z II ligi.

Źródło: własne

Author: sleibhin

Naturalnie urokliwy. Lubię starocie, bawię się w bractwo rycerskie i surwiwal. Wcinam mrówki w każdej postaci :)

3 thoughts on “Legionovia zainteresowana Zembrowskim

  1. Szkoda odejścia Rafała, bo był fragmentem kręgosłupa naszej drużyny. Ja, od siebie mu dziękuję za trud i poświęcenie.

    Jeśli wybierze Legionowo to wybór ze wszech miar słuszny. Płacą mało, ale terminowo i tyle co się należy. Stresu wielkiego nie ma, bo poza znajomymi i rodzinami nikt tam chyba nie przychodzi. Wymogi sportowe: hm…. werbalnie nadają, że walczą o awans. Organizacyjnie – Prezydent Legionowa traktuje swe ligowe drużyny tak, jak Prezydent Warszawy środowiska LGBT – czyli żyć się da.

    Daniel Choroś zaświadczy, że nie był to zły ruch.

  2. Wiosną i tak by chyba nie grał z powodu kontuzji, ale jego odejście to ogromna strata. Kluczowy zawodnik dla Polonii. Najlepszy środkowy obrońca, a potem środkowy pomocnik. Po jego przesunięciu bardzo zyskał też Kluska, który dzięki pójściu trochę wyżej zaczął strzelać i asystować.

  3. Wiesz, tworzy się okazja dla innych zawodników. Adrian Sołoducha jest dla mnie kandydatem do zapełnienia tej wyrwy. Niestety jeszcze nie dziś, ale gdy wyzdrowieje to dałbym mu tu możliwość grania.
    Kto dziś ? Nie wiem …. mam ogromne zaufanie do trenera Chrobaka. Pewnie Przyborowski i Kluska – Wasilewski może na zmianę. Bądźmy dobrej myśli.

Dodaj komentarz