Premia za zwycięstwo w meczu z Legią II

Jak dobrze wiadomo piłkarze od dawna nie otrzymują pensji. Jest ciężko! Portal DumaStolicy.pl wespół z grupą Ultras Enigma zaprasza do #akcjapremia. Pokażmy, że kibice nie zostawią Polonii w potrzebie!

Krystian Pieczara

W związku z problemami finansowymi klubu proponujemy Wam i naszym piłkarzom akcję. Piłkarze grają o zwycięstwa, ale też o pieniądze. Na wypłaty od klubu nie mamy wpływu, ale możemy zaoferować premię.

Za zwycięstwo z Legią II. W razie jego braku płacimy za hat trick… trzy wygrane pod rząd.

Piłkarze liczymy na Was. Kibice liczą na Was! Czas start!

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

14 thoughts on “Premia za zwycięstwo w meczu z Legią II

 1. 1000 PLN – gracz w wyjściowym składzie
  300 PLN – gracz rezerwowy
  500 PLN – za strzelonego gola
  Brawo przyjaciele, wspaniała zbiórka – tego nie oczekiwali nawet najstarsi górale.
  O tym powinno się napisać w gazetach i nagłośnić w mediach.
  Niech Ci niedowiarcy zobaczą gdzie jest czarne serce w potrzebie. Polonia nigdy nie zginie. Dzięki bracia

  1. Dwóch, bo i rezerwowego. A co z asystentem ? Jak się nie podzielą to nie będzie asyst 🙂

 2. Panowie to tylko czyste spekulacje ta moja propozycja – osobiście myślę, że fajnie by było stworzyć jakiś fundusz motywacyjny dla chłopaków. Wybrać kompetentną osobę, która trzyma kasę i ją rozdziela podle jakiś ustalonych prawideł. Wtedy nie musimy nabierać 10 tyś w każdym tygodniu, wystarczy 2 – 3. Osobiście nie mam problemu z wpłatą 300 PLN miesięcznie plus znajomi i tysiączek jest lekką ręką. Jest pula, jest motywacja. Później można to zaproponować sponsorowi – hm jak się koniecznie jakiś znajdzie… Temat do przemyślenia.
  Polonia nigdy nie zginie!

 3. W świetle tych wszystkich negatywnych informacji w ostatnim czasie to promyk nadziei, że jest tyle zaangażowanych osób gotowych wspierać klub finansowo. Tak trzymać! Ja tez nie mialbym prpblemu z regularnymi wplatami i wiem ze chetnych byloby więcej.

Dodaj komentarz