Pierwsze rozstania w Polonii?

Trener Krzysztof Chrobak w poniedziałek może spodziewać się pierwszych osłabień w drużynie Polonii. 

Z nieoficjalnych źródeł dowiedzieliśmy się, że w poniedziałek z „Czarnymi Koszulami” może pożegnać się aż siedmiu zawodników. Zawodnicy złożą wtedy ostateczne wezwania do zapłaty należnych im wypłat. Zaległości w wypłatach pensji sięgają ponad trzech miesięcy. Jeśli nie otrzymają pieniędzy w ciągu dwóch tygodni przestaną być zawodnikami Polonii.

Jakub Cesarek

Póki co wiemy na pewno, że wiosną nie zobaczymy Jakuba Cesarka. Pomocnik jako pierwszy rozwiązał umowę (za porozumieniem stron) z Polonią. Jesienią, po kontuzji zerwanych więzadeł, rozegrał 12 meczów w III lidze. Kto dołączy do niego w poniedziałek?

Postaramy się dowiedzieć więcej jak najszybciej….

Author: sleibhin

Naturalnie urokliwy. Lubię starocie, bawię się w bractwo rycerskie i surwiwal. Wcinam mrówki w każdej postaci :)

16 thoughts on “Pierwsze rozstania w Polonii?

 1. PKP – pięknie k… , niech wypłaci im rownowartosc w koszulkach za2k ktorych zostało kilka na magazynie po ekstra akcji promocyjnej.I tak długo że im cierpliwosci starczyło my musimy a oni co najwyżej mogą. Blue Monday v2 jutro murowany.

 2. Kaluba w ostanim wywiedzie chyba mowil ze niebieze zadnych pieniedzy i niewezmie poki zawodnicy niebda dostawac pensji…
  Jezeli tak sie stanie ze 6 pikarzy stracimy to chyba zeby dokonczyc runde bedziemy musieli grac mecze na bocxnym boisku….duzo sie ostatio mowilo w mediach o pomocy …inne male miasta na tym poziomie dostaja wsparcie od samorzadow a w Warszwie tylko jeden klub ma dotacje reszta nic tylko jeszcze miasto doi te kluby jak moze az do upadku to jest chyba cel miasta …wydoja nas doprowadza do upadku i niebeda musieli budowac stadionu….super polityka…my bez pomocy miasta z patowa sytuacja ze spolka ktora jest bez pieniedzy ..bez podejmowania zadnych rozmow ze spolka dryfujemy donikat…smutne ale niestety prawdziwe.
  Moze chciaz zorganizujmy rozwowe z prezesem …mialy byc co miesiac…niech sie wypowie …

 3. Nie ma co się oszukiwać – toniemy, jak jeszcze niedawno Wisła. Niestety w naszym przypadku nie widać żadnego Błaszczykowskiego i świty na horyzoncie, są tylko wypowiedzi Jakubiaka prowadzące donikąd.
  Pojawiają się głosy o emisji kolejnych akcji, zbiórkach wśród kibiców itp. ale nie oszukujmy się – na to był czas kilka lat temu, ile można funkcjonować w ten sposób? Bardzo wątpię w to, że miałoby się udać ponownie zmobilizować kibiców do takich działań.
  Albo tak jak w Krakowie, wydarzy się coś na miarę cudu i ktoś włoży w ten klub pieniądze, jednocześnie bijąc pięścią w stół i niemal siłowo tworząc sensowną strukturę organizacyjną, która zapewni możliwości rozwoju, albo się pakujemy i witamy w B-klasie…

 4. Z perspektywy kibica kochającego klub, jest mi tak cholernie przykro w jakim kierunku to poszlo.

  Z perspektywy obiektywnego obserwatora – Polonia zasłużyła sobie na ten byt swoimi działaniami w ostatnich latach tak bardzo, że mnie to w ogóle nie dziwi.

  1. Ps. Trzymam kciuki za Biga, że po naszym upadku udźwignie nasz futbol i odtworzymy go razem w hiper-małej społeczności, nawet jeśli już nigdy nie wyjdziemy poza futbol amatorski, to chociaż niech czastka klimatu Kamiennej z poprzednich lat jest jeszcze tu do odzyskania. Tylko te drzewa na Saharze i widok na budujący się stadion, na którym pewnie nigdy nie zagramy…

 5. Jakakolwiek zbiórka jest tylko na rękę „pseudodziałaczom , akcjonariuszom, dobrodziejom” Polonii. Chyba nikt z kibiców nie został od 2014 poinformowany ile i dlaczego kosztuje utrzymanie Polonii. A teraz to chyba za późno. POWTARZAM – kibicie to mogą dać 10 -20 % budżetu, reszta to sponsorzy, reklamy, prawa telewizyjne, sprzedaż zawodników itp. Przy 1000 kibiców razy 250 zł karnet = 250 000 zł ; jakies dodatkowe 50 000 zł z koszulek itp. I WIĘCEJ NIE BĘDZIE !
  ŻEROWANIE na sentymencie kibiców się skończyło. Mogę płacić ale bez przesadyzmu.
  Czy tu potrzeba jakiejś tragedii aby się coś ruszyło ? Juz kiedyś bito na trybunach …..

 6. A dla mnie jest osoba, która tylko czeka aż Polonia upadnie osoba, która Polonii zrobiła wiele szkody. Teraz gdy zgaśnie światło w Polonii w końcu Paweł O. zaspokoi swoje ego i chore ambicje i zostanie prezesem seniorskiej piłki przejmując dorobek Polonii.

  1. Ha, ha – poza przymiotami, którymi obdarzyłeś i słusznie Pana Pawła – ma on jeszcze jeden przymiot – dobrą pamięć. I za względu na nią – drugi raz do tej rzeki nie wejdzie.

 7. Dwie uwagi:
  1. Musi mieć za co.
  2. Przekształci w Polonię, kiedy my tę jego Polonię uznamy za … ( swoją ) Polonię. W przeciwnym razie będą to nadal seniorzy, dawni juniorzy MKS-u nadal pod kierownictwem Pana Pawła.

  Przerabialiśmy to już – to jest bardzo niebezpieczne, to MKS oddał spółce Polonię, spółce która nie chce, nie może ( niepotrzebne skreślić ) dalej prowadzić drużyny.

Dodaj komentarz