Sokół Aleksandrów Łódzki z nowym sponsorem

Tej zimy kibice Polonii z zazdrością mogą patrzeć na poczynania Sokoła Aleksandrów Łódzki. Lider naszej ligi, po przeprowadzeniu trzech ciekawych transferów, dokonał kolejnego wzmocnienia. 

Tym razem jednak w sferze sponsorskiej. Wspierać finansowo klub postanowił Stanisław Syguła, który krótko po założeniu Sokoła był Prezesem tego klubu i przeszedł z nim drogę od ligi okręgowej do II ligi. Syguła wspiera też piłkarską sekcję ŁKS oraz żużlowego Orła Łódź. Prywatnie jest właścicielem firmy Syguła (wiodący koncesjoner Citroena), a poza tym przewodniczącym Komisji Odwoławczej ds. Licencji Klubowej oraz przewodniczącym Sądu Koleżeńskiego ŁZPN

Źródło: tssokol.pl

Author: muchomor

3 thoughts on “Sokół Aleksandrów Łódzki z nowym sponsorem

  1. A ten z prawej to były prezes Widzewa, którego ojciec projektował stadion Widzewa. Prezesem Ekstraklasy jest były prezes Widzewa, a prezesem PZPN były zawodnik Widzewa.

    Prezesem Orła Łodzi jest Witold Skrzydlewski, a tzw prezesem honorowym jego córka.

  2. Zestrachałem się z wrażenia. Aż kolacji nie mogłem tknąć.
    Traktowałbym to poważniej, gdyby Sokół podał – mamy nowe wsparcie finansowe w kwocie jakiejś tam, wpłacanej do jakiegoś tam terminu. A tak napisali – kolejne wzmocnienie i …. nic więcej.
    My mamy prawdziwą hrabinę z realnymi pieniędzmi. Wiem, wiem … 🙂
    I tak awansu nie powąchają 🙂

Dodaj komentarz