Trzaskowski spełni obietnice w sprawie Polonii?

Przed wyborami samorządowymi temat wsparcia sportu warszawskiego był jednym z ciekawszych jakie obserwowaliśmy podczas kampanii prezydenckiej. Po wyborach spływają do nas ciekawe informacje, które mogą wskazywać, że słowa prezydenta Rafała Trzaskowskiego nie będą tylko obietnicami… 

W ostatnim czasie głośno mówi się o tym, że Miasto będzie starało się pomóc nie tylko Legii, która w tej chwili może liczyć na pieniądze z funduszy promocyjnych. Podobne środki mają być też przekazane na futbol III-ligowy. Oznaczałoby to, że na zastrzyk finansowy mogłyby liczyć także Polonia, Ursus i Legia II.

O sprawę zapytaliśmy Dariusza Dziekanowskiego, przewodniczącego komisji sportu, który na razie mógł powiedzieć, że rozmowy się toczą. W podobnym duchu wypowiedział się na twitterze jego poprzednik Paweł Lech:


Ciekawie temat skomentował członek rady nadzorczej Polonii, Grzegorz Popielarz:

Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się także, że przedstawiciele „Czarnych Koszul” rozmawiają o kwotach wynajmu obiektu, które byłyby bardziej racjonalne. Dla przypomnienia obecna stawka to 15 tys. zł za dzień meczowy.

Jeśli te informacje się potwierdzą widmo upadku Polonii, które roztaczały media, może się oddalić…

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

Dodaj komentarz