Jóźwiak odchodzi z Lechii. Zaraz za nim zawodnicy?

Niedawno pisaliśmy o kłopotach organizacyjnych Lechii Tomaszów Mazowiecki. Dzisiaj ich potwierdzenie znaleźliśmy na portalu lodzkifutbol.pl. Według niego większość zawodników czwartej drużyny III ligi dostało wolną rękę w poszukiwaniu klubów. 

Bogdan Jóźwiak

W efekcie z Lechią pożegnał się trener – Bogdan Jóźwiak, który w tomaszowskim klubie pracował od 15 kwietnia 2017 roku.  Dla Jóźwiaka był to bardzo udany okres, Lechia Tomaszów Mazowiecki zdobywała w nim średnio 2,05 pkt. na mecz.

Źródło: wlasne/90minut.pl/lodzkifutbol.pl/transfermart.pl

Author: muchomor

18 thoughts on “Jóźwiak odchodzi z Lechii. Zaraz za nim zawodnicy?

 1. Całkiem mądre posunięcie Urzędu Miasta w Tomaszowie, który stał się właścicielem klubu. Nie mają ambicji i potrzeb awansu do II ligi, a także nie mają na to pieniędzy. W III lidze praktycznie się utrzymali to po co wydawać pieniądze na zespół. Najpierw pewnie chcą wypracować swoją strategię wobec piłki w Tomaszowie, a dopiero potem będą ją realizować wydając na nią pieniądze.
  Stąd rozpuszczenie zawodników. Przy okazji – ich stadion to ruina i wymaga ładowania weń kupy dodatkowych pieniędzy.

  1. Jestem jednak trochę zaskoczony odpuszczeniem trenera. W wywiadzie dla weszlo prezes ŁKS-u Łomża mówił, że spółka ma przeznaczać na Lechię 1,5-2 mln zł. Jeśli tak by było, to chyba oznaczałoby, że zależy im na dobrym poziomie, a trener Jóźwiak był tego gwarantem.

  1. Jest tam sporo zawodników akurat na mocną pozycję w III lidze. Na tych nie ma co się skupiać, bo mamy lepszych.
   Ale warto mieć w kajecie zapisanego Maćczaka – to młodzieżowiec, regularnie u nich gra i strzela bramki.

 2. Pewnie z Kambodży nie będzie. Obawiam się , że tym inwestorem będziemy my kibice.
  Gdybym miał tylko bardziej stabilną pracę. Wówczas możnaby sie pokusić o zrobienie KLUBU 1911 wpłacającego co miesiąc 100 zł.
  Ja już straciłem nadzieję.

Dodaj komentarz