Widzew chciał zatrudnić Chrobaka?

Po informacji dotyczącej zainteresowaniem Widzewa Łódź tym, żeby Jerzy Engel został nowym prezesem RTS-u zaczęły się pojawiać kolejne wieści. Tym razem dotyczyły trenera Krzysztofa Chrobaka

Ostatnio po sieci krążyła plotka wedle, której Widzewiacy chcieliby, aby Chrobak objął w Łodzi stanowisko dyrektora sportowego. O sprawie napisał bloger Łukasz Karpiak, który przy okazji ujawnił, że graczom pierwszego zespołu Polonii raczej nie grozi osierocenie:


Chrobak objął „Czarne Koszule” półtora roku temu. Przejął zespół po spadku z II ligi od Wojciecha Szymanka, który pozostał w sztabie szkoleniowym na stanowisku asystenta.

Krzysztof Chrobak

W tamtym sezonie Polonia zajęła czwarte miejsce. Na półmetku obecnego klub z Konwiktorskiej jest wiceliderem. Obecny bilans Chrobaka to 28 zwycięstw, 12 remisów i 11 porażek. Jeśli chodzi o bramki, to poloniści strzelili 98, a stracili 56.

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

1 thought on “Widzew chciał zatrudnić Chrobaka?

Dodaj komentarz