Polonia remisuje z MKS-em Piaseczno

Poloniści po okazałym pokonaniu Victorii Londyn zagrali dziś z MKS-em Piaseczno, kierowanym przez byłego piłkarza i trenera naszego klubu, Igora Gołaszewskiego

„Czarne Koszule”, które wystąpiły w rezerwowym składzie zremisowały 2:2. Trener Krzysztof Chrobak mógł sprawdzić zawodników, którzy częściej występowali w zespole grającym w A-klasie oraz przetestować trzech nowych. O dwóch z akademii MKS-u wspominaliśmy wcześniej (Adam Kujawski i Jakub Szymański). Ostatnim był Ernest Dzięcioł ze Stomilu Olsztyn.

Arkadiusz Zagórski

28.11.2018
MKS Piaseczno – Polonia Warszawa 2:2 (1:0)
bramki: Marcin Kluska 48, Arkadiusz Zagórski 74

Polonia: Bartosz Kowalczyk (46. Tomasz Gnypek) – Arkadiusz Zajączkowski, Grzegorz Wojdyga, Jakub Szymański, Piotr Maślanka – Jakub Cesarek, Sebastian Olczak, Marcin Kluska (55. Arkadiusz Zagórski), Sebastian Kobiera, Wiktor Babiński – Maciej Wilanowski. W meczu również zagrali:  Szymon Kamiński, Jakub Kamiński, Adrian Sołoducha, Adam Kujawski oraz Ernest Dzięcioł.

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

3 thoughts on “Polonia remisuje z MKS-em Piaseczno

    1. Chłopak przez ostatnie półtora roku praktycznie nie grał w Stomilu – np. tegorocznej jesieni wystąpił tylko raz i to w Pucharze Polski. Ale ma status młodzieżowca i pochodzi z Warszawy. Trener Chrobak ma oko do młodzianów więc może ten chłopak ma sens.

Dodaj komentarz