Dziekanowski nowym przewodniczącym komisji sportu

Wczoraj miejscy radni odebrali zaświadczenia od komisarza wyborczego o objęciu mandatów i złożyli ślubowanie na uroczystej sesji. Podczas inauguracji doszło do przetasowania w komisji sportu. Dotychczasowego przewodniczącego Pawła Lecha zastąpił wychowanek Polonii Dariusz Dziekanowski

Dariusz Dziekanowski

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

7 thoughts on “Dziekanowski nowym przewodniczącym komisji sportu

 1. Sportowiec, który zaczynał i kończył swoją karierę z piłką kopana w Polonii Warszawa. Utożsamiany jest jednak z Legią, kreowany na maczo i imprezowicza głównie przez media ale również powody ku temu swego czasu dawał. Miałem z nim styczność a nawet raz się zdarzyło, że nasze role na placu się odwróciły i Darek był sędzią a ja piłkarzem. Wprawdzie trzy razy nie odgwizdał na mnie karnego ale za każdym razem przepraszał. Moim zdaniem największa jego wpadka to, że olał Reprezentację Polski Bezdomnych którą miał prowadzić. Ale to było dawniej. Obecnie mając swoje lata – w związku z czym pokorę i życiowe doświadczenie nie wydaje się być oszołomem a osobą, która jest wstanie spełnić oczekiwania na nowym stanowisku – obiektywnie.

  Wybór na Przewodniczącego Komisji Sportu Warszawy z logicznego punktu widzenia prawidłowy. Miejmy tylko nadzieje, że Dariusz Dziekanowski nie zostanie zmanipulowany, będzie nad podziałami i nie przyjdą mu już do głowy pomysły typu zamykanie okien w samochodzie przy wjeździe do miasta Łodzi.

  1. Idąc torem Twego rozumowania najlepszym dyrektorem fabryki kranów byłby … hydraulik.

  2. Dość ciekawe porównanie ale w sumie zgadza się – w jakimś stopniu. Oczywiście o ile ten hydraulik wcześniej miał jakieś doświadczenie w zarządzaniu i prowadzeniu zakładu pracy lub choćby brygady wodociągowej nie tylko na poziomie „weź młodziak skocz po ”
   browara” a przede wszystkim interesował się rynkiem zbytu, nowościami w przedziale muszli klozetowych czy sprężyn udrażniających.

   DD obycie w tej kwestii raczej ma, co wydaje się można odczytać po analizie jego CV bo trochę krążył „na salonach”.

   A czy odnajdzie się w nowej roli to zobaczymy.
   Oby tak jak zakładam okazał się człowiekiem zrównoważonym i obiektywnym.

 2. Dziekanowski do dziś nie dał się poznać żadnymi talentami i sukcesami* zatem należy ten wybór rozumieć wyłącznie w kategoriach arytmetyki wyborczej i dzielenia stanowisk po wyborach.
  * – nie dotyczy dokonań piłkarskich.

Dodaj komentarz