PS o skuteczności Pieczary

Kilka dni temu w magazynie „Przeglądu Sportowego” o niższych ligach pojawił się wątek polonijny. O niesamowitej skuteczności Krystiana Pieczary w programie „Krajowe podwórko” rozmawiali Marcin Stus, Adam Drygalski i Maciej Wąsowski.

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

3 thoughts on “PS o skuteczności Pieczary

  1. Oczywiście wynik Pana Krystiana jest znakomity. Nie można jednak zapominać, że Wojciech Wocial z Sulejówka zdobył już 11 goli, a Dawid Cempa z Sokoła 10. Jednak to nasz napastnik prowadzi i niech już tak zostanie do końca.

  2. Chociaż to jeden promyk słońca w tym ponurym sezonie. NIE pojmuję, jak można być udziałowcem Polonii, wtopić setki tysięcy złotych i ….. czekać na nie wiem co. Oby Krystian został u nas bo bez niego ……

    1. wielu posunięć jakie są robione przez spółkę zwykły janusz nie jest w stanie zrozumieć (nit tylko w tym momencie ale już od czasów jego anielskości). Czekając na mannę z nieba skazują klub na wegetację która nie przynosi żadnych korzyści, progres w działaniu i w wynikach sportowych to przynajmniej szansa na zainteresowanie, a skoro nawet kibice mają momentami dosyć tej stagnacji to co może pomyśleć jakiś inwestor mając na tą chwilę wizje dobrze jest jak jest. Nam czasem tych dwóch dysz skoda, a tu potrzebne są setki tys.

Dodaj komentarz