Bracia Tyburscy zawalczą na gali youtuberów

Ciekawe info pojawiło się kilka dni temu na twitterze. Wieść niesie, że znani z występów w Polonii bracia Paweł Piotr Tyburscy zawalczą na gali mma. Ich rywalami będą Paweł i Piotr Klukowie z Warsaw Shore. 

Poszperaliśmy trochę i info się potwierdziło. Tyburscy wystąpią na gali Fame MMA 2, gdzie w szranki stają youtuberzy i ogólnie mówiąc celebryci.

Walka Tyburskich będzie rozgrywana w zupełnie nieznanym do tej pory w Polsce formacie. W jednym momencie w klatce potykać będzie się czterech zawodników na raz… „Tyburowie” przygotowują się w warszawskim Uniq Fight Club u Radosława Paczuskiego i Jakuba Zawadzkiego.

Paweł i Piotr Tyburski

Na rozpisce gali poza naszymi byłymi piłkarzami znajdują się m.in. Daniel Magical, AdBuster, Bonus BGC czy walczący z Robertem „Hardcorowym Koksem” Burneiką Dawid Ozdoba. Gala odbędzie się 13 października 2018 r. w Poznaniu. Więcej na ten temat na stronie. Poniżej zapis konferencji prasowej przed galą:

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Jak wrażenia po I konferencji FAME MMA 2? 🔥💪🏼😃

Post udostępniony przez famemmatv (@famemmatv)

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

3 thoughts on “Bracia Tyburscy zawalczą na gali youtuberów

Dodaj komentarz