Co słychać u przyjaciół?

Przedstawiamy poweekendowy raport z poczynań naszych przyjaciół. Zarówno Real Saragossa jak i Sandecja Nowy Sącz wybrali się na mecze wyjazdowe (do Reus i do Krakowa). 

Real swoje spotkanie rozgrywał w sobotę z CF Reus Deportiu. Spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem. „Lwy” po 2 kolejkach spadły na 7 pozycję (może skończyć się nawet 8. pozycją, ponieważ punkt mniej ma Mallorca, a gra dziś z ostatnim w tabeli Rayo  Majadahonda). Aktualnie mają 4 punkty – wygrana i remis.

Najciekawsze akcje meczu możecie  zobaczyć tu:

Sandecja wybrała się w niedzielę do Krakowa na mecz z Garbarnią. „Brązowi z Ludwinowa” zajmowali ostatnie miejsce w tabeli I ligi i wydawali się łatwym przeciwnikiem. Gospodarze postawili jednak bardzo trudne warunki „biało-czarnym” i do 85. minuty utrzymywał się bezbramkowy remis. Wtedy to sędzia podyktował jedenastkę i rzut karny zamienił na bramkę Maciej Małkowski. Skromne zwycięstwo dało Sączersom awans na 2 pozycję w tabeli.

Sączersi na meczu Garbarnia – Sandecja (fot. Garbarnia Kraków)

1. września Real gra u siebie z Las Palmas (aktualnie 3 miejsce w lidze i ma tyle samo punktów co Zaragoza), Sandecja natomiast gości u siebie Stal Mielec (aktualnie 10. miejsce w lidze).

Trzymamy kciuki za przyjaciół!

Author: canus

7 thoughts on “Co słychać u przyjaciół?

    1. A może byś tak był na tyle miły i przestał po raz kolejny rozsiewać te bzdety o Widzewie rozsiewane przez naszych wrogów ? w temacie masz napisane co słychać u naszych przyjaciół.

  1. Nie wiem jak tam układy naszych „kumatych”, ale newsy wtedy były takie, że kumaci z obu klubów doszli do wniosku, ze na poziomie kibicowskim zgoda była martwa (trochę prawdy w tym jest, czy Pasy przyjeżdżały nas wspierać na ważne mecze? A My, jeździliśmy do Krakowa? – no offence, dla mnie do dzisiaj w Krakowie tylko PASY i dozgonna miłość dla Cracovi) i zarówno nasi jak i Pasiaści doszli do wniosku, że będziemy nadal tolerować swoje barwy, ale nie będziemy już oficjalnie zgodą. Czy coś to zmieniło w głowach kibiców? Nie, nadal pozdrawiamy się widząc nasze barwy, nadal gratulujemy sobie wygranych itd. I nadal nie mamy zgody z Widzewem, bo oni kumają się z (z)wisłą.
    Spiskowa teoria mówi, że Pasy wymówiły nam zgodę, bo wpuściliśmy RTS na stadion. Ale ENIGMA wypowiadała się, że zakończenie zgody nie miało nic wspólnego z meczem z Widzewem.
    Ja wychodzę z założenia, że najważniejsza na zawsze jest i będzie Polonia Warszawa. Cracovia dla mnie zawsze będzie klubem braterskim. Czy będą o niej newsy na DS czy nie, zawsze szacun.

Dodaj komentarz