Co słychać u przyjaciół?

Powracamy z publikowaniem raportów z tego co słychać u naszych przyjaciół. Wystartowała już LaLiga2, w której występuje Real Saragossa oraz 1 liga z Sandecją Nowy Sącz. 

19 sierpnia w pierwszej kolejce Real podejmował u siebie zespół Rayo Majadahonda. Ekipa królewskich wygrała 2:1 i znajduje się na 3 miejscu, dającym szansę na grę w barażach o La Ligę 1. W sobotę Real gra na wyjeździe z Reus Deportiu, które zajmuje przedostatnie miejsce po porażce w pierwszym meczu 0:2 z Las Palmas.

Sandecja, spadkowicz z Ekstraklasy, ma już za sobą 6 spotkań. Wczoraj ekipa „Bianco-Neri” podejmowała u siebie Stomil Olsztyn. Po golu Dawida Szufryna w 72 minucie trzy punkty zostały w rękach naszych przyjaciół.

W sobotę Sączersi wybierają się do Krakowa na mecz z Garbarnią. Garbarnia – beniaminek pierwszoligowy nie ma na razie szczęścia. Aktualnie brunatni są na ostatnim miejscu w tabeli, a po środowej porażce z GKS-em Tychy aż 0:5 nastroje w ekipie nie są najlepsze. Można spodziewać się łatwych 3 punktów, niemniej pierwsza liga jest nieprzewidywalna i wszystko może się zdarzyć.

Trzymamy kciuki za przyjaciół. Po weekendzie podsumujemy jak im poszło.

Author: canus

Dodaj komentarz