Polonia finalizuje pięć transferów

Dziś klub, na swojej stronie oficjalnej, potwierdził podpisanie kontraktów z czterema zawodnikami z akademii MKS-u (rocznik 1999): Szymonem Kamińskim, Adrianem SołoduchąKacprem Wasilewskim, Arkadiuszem Zajączkowskim oraz byłym bramkarzem Legionovii Bartoszem Kowalczykiem. Wkrótce najprawdopodobniej do wspomnianej piątki dołączy Jakub Cesarek.

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

10 thoughts on “Polonia finalizuje pięć transferów

  1. Jaki by poziom nie prezentowali – są młodzi – w końcu ten MKS trzymał dotychczas niezły poziom szkolenia. Wiadomo , nie przeszli do nas najlepsi ale miejmy nadzieję, że Pan Trener Krzysztof Chrobak (zasługuje aby Go pisać z wielkiej litery) jeszcze ich nauczy lepszej gry i siły nabiorą. Nie spodziewam się cudów ale przebłysków. Po pół roku będziemy oceniać.

  2. Kwikster jasne – czyli nikt go nie chciał , czy słabo go sprzedawalismy ? Chłopak się ładnie rozwinął i moze będzie u nas grał jeszcze lepiej ale jakby ktoś dawał przyzwoite pieniądze to droga otwarta. Gdybysmy chociaż zostali klubem mogącym wychować piłkarzy dla i ligowców…. (za kase oczywiście)

    1. Moim zdaniem za wysoko mierzył z Chojniczanką… dwa oni go próbowali na wahadle.
      Do tego trzeba akademię – a spółka ma jeden rocznik na razie 😛

Dodaj komentarz