Dziesięciu zawodników przedłużyło kontrakty

W ostatnim czasie dziesięciu zawodników Polonii przedłużyło kontrakty z klubem – Jan BalawejderPrzemysław SzabatGrzegorz WojdygaRafał ZembrowskiPiotr MaślankaSebastian OlczakBartosz WiśniewskiMaciej WilanowskiCezary SauczekKrystian Pieczara. Zawodnikami Polonii będą także Marcin Kluska Mateusz Małek, których kontrakty nadal są ważne.

Źródło: kspolonia.pl

Author: muchomor

16 thoughts on “Dziesięciu zawodników przedłużyło kontrakty

 1. Moze nie optymalnie a i sparingi szał nie robią, no ale podstawa jest, ciekawe co ze zmiennikami …
  ciekawe czy Marczak gdzieś w końcu się zahaczył.

  forum/90minut.pl
  Polonia Warszawa – Victoria Sulejówek 11 sierpnia, 19:00
  Polonia Warszawa – Lechia Tomaszów Mazowiecki 19 sierpnia, 18:00
  Polonia Warszawa – Unia Skierniewice 1 września, 19:00
  Polonia Warszawa – Ruch Wysokie Mazowieckie 9 września, 18:00
  Polonia Warszawa – Legionovia Legionowo 22 września, 17:00
  Polonia Warszawa – Pelikan Łowicz 30 września, 17:00
  Polonia Warszawa – Sokół Ostróda 13 października, 17:00
  Polonia Warszawa – ŁKS 1926 Łomża 27 października, 17:00
  Polonia Warszawa – Huragan Morąg 10 listopada, 17:00

 2. Powtarzam – mamy 12 ludzi na poziomie 3 ligowym (no Olczak nie przekonuje ale niech tam).Kadra powinna liczyć 23 ludzi. Brakuje 11 – może ktoś z MKS do nas przejdzie, ktoś z testowanych ? Po cichu liczyłem że może z Pogoni Grodzisk Mazowiecki by ktos przeszedł (nasz trener jest tam dobrze wspominany). Dopóki nie będzie kartek i kontuzji to jakoś damy radę ale jak długo ?

 3. Dziś podpisało umowy czterech chłopaków z MKS-u i nowy bramkarz. Czterech nowych to już prawie dwudziestoletnie chłopy, więc należałoby się spodziewać, że powinni gryźć trawę i być wzmocnieniem. Niestety mam wątpliwość, ale obym się mylił.
  Nie mamy, jak pisze Bojkot dwunastu ludzi do grania, bo Bartosz Wiśniewski wróci do gry i będzie coś znaczył na boisku dopiero na początku września. Medycyny i biologi po prostu się nie oszuka. Cesarek tak samo tyle, że może dwa miesiące później.
  Mimo to pierwsza jedenastka wygląda silnie i nie powinna mieć problemów z przeciwnikami, tyle że kartki, kontuzje i niedyspozycje mogą nam los pokrzyżować.
  Sztuką jednak jest nie poddawać się i jedną jedyną jedenastką wygrać tę ligę. Nie słyszałem o takiej sytuacji, więc pora tworzyć historię 🙂

  1. Skąd info o Cesarku? Raczej wróci wcześniej niż Wiśniewski, o ile dobrze pamiętam.

  2. Zerwane więzadła tak mają. Pisząc o październiku mam na myśli pełną i efektywną sprawność na boisku. Cimek po zerwaniu bodaj we wrześniu rok temu – jeszcze w czerwcu był cieniem dawnego siebie. Ale obym się mylił.

  1. Damy radę zagrać jedyną jedenastką – bez zmian 🙂 To początek sezonu, więc siły jeszcze są 🙂

  2. Do września ten co do tej pory, czyli Wilanowski, a później Wiśniewski. Bo tylko on z obecnej kadry ma predyspozycje do grania na tej pozycji.
   Na tymczasem ja jednak na 10-tkę wystawiłbym Kluskę, Zembrowskiego na defminda do Olczaka, Szabata na prawego stopera, a prawa obrona ? Hm … chyba ktoś, kto potrafi prosto kopnąć piłkę prawą nogą. Może któryś z młodzieżowców MKS-u ? Przynajmniej przyda się do punktów i kasy z PJS.

  3. Zajączkowski chyba gra na prawej obronie, ale obstawiam, że i tak wyjdzie Wilanowski na 10 i Kluska na def – midzie. Niemniej brak Wiśniewskiego martwi, przydałby się bardzo na te ciężkie mecze.
   Co do PJS, trzeba się dowiedzieć, czy Ci z MKS-u są wychowankami.

  4. Niestety nie są, co oznacza, że ich pobyt na boisku liczy: 1 minuta = 1 pkt.
   Jeśli Balawajder i Małek są u nas trzy lata to liczymy ich podwójnie. Sauczka chyba nadal bez podwojenia stawki.
   A nagroda jest wysoka, bo o ile dobrze pamiętam to za pierwsze miejsce PZPN wypłaca 450 tysięcy, a drugie stówkę mniej. Legia II na pewno zgarnie pierwszą premię, ale druga jest w naszym zasięgu.
   Młodzi więc – do zarabiania pieniędzy 🙂

  5. Tak, potwierdziłem u Jacka Karbowniaka, czwórka z MKS-u nie będzie wychowankami. Szkoda, znaczną część piłkarskiego życia spędzili przy K6, sporo minut pewnie dostaną, a pieniędzy wielkich nie będzie. Zamiast MKS dogadać się ze Spółką, podzielić się tą kasą, to żaden podmiot nie dostanie nic.

Dodaj komentarz