Trzaskowski: Kluby w stolicy trzeba traktować równo

Poseł Platformy Obywatelskiej Rafał Trzaskowski odwiedził dziś stadion przy K6. Korzystając z okazji postanowiliśmy mu zadać kilka pytań odnośnie naszego klubu. 

Rafał Trzaskowski
Rafał Trzaskowski

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

11 thoughts on “Trzaskowski: Kluby w stolicy trzeba traktować równo

 1. wypowiedź tak trochę w koło macieju … wszystkie kluby i młodzież.
  krótka piłka jest przy K6 więc tematyka rozmowy powinna być ukierunkowana. Albo wprost jest przekonany, że po dekadzie czekania Polonia powinna dostać obiekt na jaki zasługuje i jaki jest jej potrzebny na już i na przyszłość albo bawi się w hankowanie.
  Sport w stolicy poza jedyną dotowaną mocno kuleje, przed kadencje HGW obiekty Gwardii, Sarmaty, ,Marymontu Orła itd. powinny mieć standard co najmniej taki jakim teraz mamy przy K6.
  Ciekawe kiedy to kolejne spotkanie będzie. W sumie wystarczyło zapytać jak mu się widzą przekształcenia terenu jak te za jego plecami z których Polonia zdaje się nic nie ma 😛 + gustowne baraki w centrum miasta.

 2. Szczerze mówiąc, nie za bardzo wierzę temu gościowi. Nie wspomniał w swojej wypowiedzi o modernizacji stadionu. Rozbawił mnie natomiast swoją wypowiedzią, że jego syn trenował „pływactwo”. Wolałbym, aby prezydent mojego miasta umiał wypowiadać się czysto po polsku.

 3. Dajcie se na luz z tym politykowaniem. Polonia potrzebuje kibiców i ich wsparcia, a Wy tylko polityka, poglądy, fochy srochy itp. i td.. Wchodząc na K6 zawsze starałem się być politycznym i poglądowym ateistą, ale dla wielu jest to chyba nie do przeskoczenia. Jeśli przyjdą czasy kiedy na trybunach będzie znów 300 kibiców Polonii to ja też tam będę, bo upewnie się, że jest to Tych 300 kibiców Poloni Warszawa, a nie żadnych klonów.

 4. Cytując bohaterów Bahdaja „Lipa z sosną równo rosną”. Niech tu przychodzą na K6 ten jeden z drugim, bo będzie o nas w mediach, ale zęby bolą od tego pustosłowia. Typowe „naszo dalszo głeboko trosko…”

 5. Panowie niech ktos tego PAJACA zapyta kiedy Polonia powstala, ktore miejsce zajela itp. On nie wie nic – warchlak… Kibice Hutnika pisali FB, ze cyt. przywroci blask Hutnika i pomoze, zeby awansowal do 4 ligi… Ten k…. nawet niewiedzial , ze Hutnicy w tym sezonie awansowali… Niech sie plywactwem wyczynkowym zajmie, a nie nam kibicom w glowach miesza palant jeden… Pozdrawiam

  1. Chyba Ci się strony pomyliły. To nie jest strona poparcia dla gościa z Opola, który obniża rangę Polonii w Warszawie, co nazywa legię Dumą Stolicy, nie potrafi odróżnić Pragi czeskiej od warszawskiej. W dodatku pajaca zsiebie robi skacząc w szaliku cwelni. Jaki lubi klakierów i nikogo poza swoimi nie wpuszcza na swoje spotkania więc tam agituj.

  2. Wychodzę z założenia, że sami będziecie wiedzieć na kogo zagłosować. My pozostaniemy neutralni… Jakiego też postaramy się przepytać 😉

 6. Panie Mario to 76 to chyba pana IQ a nie rok narodzenia, bo piszesz pan jak te swinie z PO. Juz 48 lat na Konwiktorskiej spedzilem, a politycka gra mnie nie interesuje. Zadna grupa tych oszustow – klamstwo z Opola, idiota z po… Polonie mam w sercu i nie pozwole zeby jakis mlody „wacek” mi ublizal i od legionistow wyzywal. Zastanow sie co to jest agitacja, a gdzie jest ten polityczny teatr. Glupek jak ten caly tlum co wiezy, ze wujek z ameryki przyjedzie i stadion postawi. Jestem na emeryturze to mam czas czytac o tych petakach, a Ty pracuj za 2 tys na miesiac i glosuj na ta holote dziadoska co stadion nam postawi za 9 lat…

  1. Jakiś chyba strasznie przewrażliwiony jesteś na swoim punkcie. Napij się melisy i przeczytaj jeszcze raz powoli na spokojnie bez pisowskiej buty. Jak będziesz czytał ze zrozumieniem to wskaż gdzie napisałem, że jesteś legionistą?

Dodaj komentarz