Gawron w Błękitnych Stargard

Perfect Sport Promotion poinformowało na Twitterze, że Marcin Gawron został nowym zawodnikiem drugoligowych Błękitnych Stargard. Pomocnik związał się z klubem dwuletnim kontraktem. W ostatnim sezonie dla Polonii zaliczył 31 spotkań, w których dwukrotnie wpisał się na listę strzelców. 

Nowa ekipa Gawrona w poprzednim sezonie zajęła 14 miejsce w II lidze (ostatnie bezpieczne). Wcześniej expolonista przebywał na testach w Bytovii Bytów.

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

1 thought on “Gawron w Błękitnych Stargard

  1. Dzięki za grę dla nas i powodzenia na nowej drodze „kariery”.
    W Stargardzie lokalny prezydent nie skąpi pieniędzy na klub stąd i wypłaty będą nie wiem, czy większe, ale na pewno na czas. Gdyby płacił ze swoich to pewnie grosza by nie wydał i Gawron nawet by nie pomyślał o Błękitnych.
    Tak, jak w przypadku Marcina Bochenka to także i Marcina Gawrona – pewnie spotkamy się za rok na tym samym poziomie ligowym, albo zwyczajnie wymienimy się ligami. Ich kluby polecą w dół, a my pójdziemy w górę.
    Należy jeszcze przypomnieć, że Marcin Gawron z Polonią osiągnął czwarty wynik w III lidze, w swej grupie. Wynik delikatnie mówiąc przeciętny.

Dodaj komentarz