Poznaliśmy ceny karnetów i biletów w najbliższym sezonie

Standardowy karnet na najbliższy sezon będzie kosztował 250 zł. Dostępne będą też jednak jego droższe wersje (za 350 zł i 750 zł), oferujące różne bonusy. Przewidziano też zniżki; dla seniorów – cena karnetu wyniesie 170 zł i dla osób poniżej 18 roku życia, które karnet dostaną za darmo. 

Bilet normalny kosztować będzie 20 zł, dla seniora 10 zł.

Author: muchomor

2 thoughts on “Poznaliśmy ceny karnetów i biletów w najbliższym sezonie

  1. Zgadzam się z cenami karnetów ale nie podobają mi się darmowe karnety dla dzieci. Powinny być po 50 zł a bilety dla dzieci po 5 zł. Coś co jest darmowe nie jest szanowane.
    Moze zrobimy dodatkową zbiórkę aby wyselekcjonowane osoby mogły sobie dokupić karnet w zamian za np. prace społeczne na rzecz Polonii, wolontariat itp.

  2. Jeśli ktoś miał konto do kupna biletów online już wcześniej, to póki co kupić karnetu nie może, pojawia się komunikat „Brak przypisanej wejściówki internetowej!” Dzwoniłem, rozmawiałem, ponoć Klub pracuje nad rozwiązaniem tego problemu…
    Komentarz co do darmowego karnetu dla U18 bardzo na miejscu. Niech będzie chcaiż symboliczna 100,- za cały sezon. I piszę to jako ojciec takowego egzemplarza,

Dodaj komentarz