Chrobak pozostaje w Polonii

Strona oficjalna poinformowała dziś, że trener Krzysztof Chrobak w sezonie 2018/2019 poprowadzi drużynę seniorów w rozgrywkach III ligi. Zespół rozpoczyna przygotowania już w poniedziałek. 

Krzysztof Chrobak

W poprzednim sezonie bilans Chrobaka był bardzo obiecujący. Drużyna w 36 meczach wygrała siedemnastokrotnie, jedenaście razy remisowała i poniosła osiem porażek (w statystyce uwzględniono porażki pucharowe ze Sokołem Ostróda i rezerwami Pogoni Siedlce). Zespół strzelił 63 gole, tracąc 42.

Źródło: własne / Polonia Warszawa

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

9 thoughts on “Chrobak pozostaje w Polonii

  1. zatem nawiązując do poprzednich komentarzy mamy restaurację, mamy dobrego szefa kuchni, sprawa uzyskania gwiazdek Michelin (najlepiej od razu trzech) jest tylko kwestią czasu. Głowy do góry. damy radę!

  2. co nas nie zabije to nas wzmocni. Wielki Widzew też powstał z niechcianych, w których nikt nie wierzył. Będą kucharze, kelnerzy (najlepiej nie u nas), barmani i klienci. Myślę, że Pan Trener Chrobak wie więcej i doszedł do wniosku że więcej jest do wygrania niż do stracenia

    1. Obawiam się, że jednak niektóre rzeczy nie są do przeskoczenia. Trochę jest za mało czasu na zbudowanie drużyny. Tym bardziej, że będą ją zapewne tworzyć młodzi zawodnicy, którzy po prostu muszą się ograć na tym poziomie.

  3. Ludzie !
    Będziemy grali juniorami i może 4 – 5 seniorami, nie wiadomo czy zostanie zawodowy bramkarz ….. Czeka nas ciężka walka o utrzymanie. A już na początek takie zespoły że bęcki murowane. To jest trzeźwa opinia. No chyba że w ciągu 3 tygodni pozyskamy sponsora z 1 mln zł to wtedy jakoś uzbieramy skład. Trener Chrobak to nie cudotwórca – on chciał w tym sezonie awansować ale mając dotychczasowy skład plus minus 3 zawodników !
    TYLKO KARNETY W SPRZEDAŻY !!!!!

Dodaj komentarz