Ameyaw w Widzewie

Krótko trwały testy Michaela Ameyaw w łódzkim Widzewie. Młody pomocnik bardzo szybko przekonał do siebie sztab beniaminka II ligi i podpisał dzisiaj kontrakt z RTS-em. Widzew śpieszył się z zakontraktowaniem już byłego piłkarzu MKS-u Polonii Warszawa, ponieważ jego pozyskaniem były zainteresowane też inne kluby (m.in. Zagłębie Sosnowiec).

Źródło: wlasne / widzew.com

Author: muchomor

13 thoughts on “Ameyaw w Widzewie

  1. Kmicic – bardzo neutralne stwierdzenie :). Chyba nikt nie oczekuje, że chłopak – przechodząc do nowego klubu – stwierdzi w rozmowie z widzewskim portalem, że do końca życia będzie miał Polonię w sercu a do Widzewa idzie tylko dlatego, że ma tam lepszą szansę na wybicie się ;-).

  2. @dada – Przejrzałem strony widzewiackie i artykuły o jego przyjściu. W żadnym nie pada nawet stwierdzenie, że przychodzi z Polonii. Tak jakby tą nazwę wycinała cenzura.

  3. Kmicic: Ale przecież choćby w zalinkowanym przez Ciebie materiale na widzewtomy juz na wstępie mamy „17-latek do tej pory występował w Polonii Warszawa”
   A w newsie na oficjalnej stronie Widzewa (https://widzew.com/-/ameyaw-zawodnikiem-widzewa) czytamy: „Michael Ameyaw przechodzi do Widzewa Łódź z Polonii Warszawa na zasadzie transferu definitywnego. (…) Pomocnik z Polonią Warszawa wystąpił w sezonie 2016/2017 w półfinale mistrzostw Polski juniorów młodszych. W poprzednich rozgrywkach występował w Centralnej Lidze Juniorów. Dla Polonii zdobył dziewięć goli.”

  4. @dada Tak, ale mi chodziło bardziej o ogólne wrażenie gdzie jest mowa o wszystkim z wycieczką do Holandii włącznie a przy tej okazji o klubie z którego się przychodzi.

  1. Czarny Zab – no niestety Mariusz w Sulejówku wypada tak sobie. W III lidze zagrał na wiosnę w 7 meczach, przy czym w większości wchodził na ostatnie kilka-kilkanaście minut (jak w meczu na K6). Częściej pojawiał się w rezerwach (okręgówka), ale nie wiem, jak tam się prezentował.

  2. Trener Chmielewski od razu podkreślał, że runda wiosenna będzie przeznaczona na odbudowę tego zawodnika i dopiero jesienią pokaże umiejętności. Nie wiem tylko, jak wpłynie na ten plan odejście trenera do Pelikana.

 1. Na chwilę obecną czy w ogóle wystawimy jakąś sensowną 11tkę ? Bo ja sie mocno obawiam, że będziemy mocno się bronili przed spadkiem z 3ciej ligi.
  W ogóle bym nakazał tylko zakup tych 1000 karnetów po 250 zł. Odżałować te 250 na rok można i trzeba.
  Czy my w ogóle mamy jakiś budzet na nowy sezon ?

  1. no z jedenastkę pewnie sie uzbiera ….

   co do karnetów w drugi 4ligowy buum z karnetami za ćwierć tauzena ciężko mi uwierzyć. Z wielu różnorakich powodów.

 2. Ja uważam że obecnie fluktuacje w liczbie kibiców nam nie grożą. No chyba że nagle pozyskamy sponsora co rzuci 3 mln zł i będzie walka o awans. Powinny być w pierwszej kolejności do sprzedaży tylko karnety w „promocyjnej cenie” na cąły sezon, potem na rundę a na koniec dopiero cennik biletów. Karnet nie tyle powinien być tańszy co bilet ale np. upowazniac do jakiś „prezentów”, upustów, atrakcji itp. Jeżeli ktoś chodzi na Polonię to już ją wesprzeć raz a porządnie.

Dodaj komentarz