Resovia Rzeszów sprawdza Siryka

Niedawno informowaliśmy o odejściu Tomasza Siryka z Polonii. Dziś na twitterze Mateusz Sokołowski poinformował o jego dalszych losach. Były bramkarz „Czarnych Koszul” przebywa na testach w II-ligowej Resovii Rzeszów. 

Siryk ostatni czas spędził grając w A-klasowych rezerwach Polonii (kilkukrotnie pojawił się na ławce rezerwowych pierwszego zespołu). Resovia to beniaminek II ligi, który ostatnio sprzątnął awans sprzed nosa „bogatemu” Motorowi Lublin.

Siryk mimo sporego talentu może mieć problem z angażem. Resovia niedawno pozyskała bramkarza Olimpii Elbląg Wojciecha Daniela. Szansą może być zmiana klubu przez 36-letniego Marcina Pietrykę, który w większości meczów strzegł bramki „Sovii”. Siryk mimo wszystko podejmie walkę o czym zapewnia były współpracownik ze spółkowej akademii, Jacek Karbowniak, który stwierdził, że jego testy nadal trwają. 

Źródło: własne / 90minut.pl

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

3 thoughts on “Resovia Rzeszów sprawdza Siryka

Dodaj komentarz