Siryk odchodzi z Polonii

Wczoraj poinformowaliśmy o tym, że piłkarze Polonii zaczęli składać wnioski o rozwiązanie kontraktów z winy klubu. Powoli postaramy się Wam przedstawiać aktualny stan kadrowy Polonii. Dziś na fan page rocznika 2009 akademii mogliśmy przeczytać, że Tomasz Siryk żegna się ze swoimi podopiecznymi i Polonią.  

Siryk jest wychowankiem  Pogoni-Sokół Lubaczów. W 2014 roku dołączył do kadry akademii MKS-u. Przed rozpoczęciem sezonu 2017/18 decyzją trenera Krzysztofa Chrobaka został włączony do kadry pierwszego zespołu.

Tomasz Siryk
Tomasz Siryk (fot. Polonia Warszawa 2009)

Częściej grywał jednak w A-klasowym zespole rezerw, gdzie występował z Piotrem Barańskim i Jankiem Balawejderem. Z tym ostatnim mieli dość ciekawy system gry. Czasem grywali równocześnie, Siryk na bramce, a „Bala” w polu, a w drugiej połowie na odwrót. Wspólnie z Jackiem Karbowniakiem prowadził rocznik ‚2009, który na swoim profilu ładnie podziękował mu za naukę:

I filmik:

O kolejnych zawodnikach będziemy informować na bieżąco…

Źródło: własne / Polonia ‚2009

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

3 thoughts on “Siryk odchodzi z Polonii

Dodaj komentarz