Banasiak znów poprowadzi mecz Polonii

Sobotni mecz 34 kolejki III ligi pomiędzy dwoma spadkowiczami z II ligi, Polonią i Olimpią Zambrów, poprowadzi… dawno nie widziany… Bartosz Banasiak z Łodzi. Młody arbiter w tym sezonie prowadził ostatnio zwycięskie derby z Legią II (2:1). 

W spotkaniu w Ząbkach Banasiak pokazał aż 7 żółtych kartek (5 obejrzeli poloniści). Nasi rywale mieli też okazję do zdobycia gola z jedenastego metra, ale Michał Góral nie potrafił zaskoczyć Jana Balawejdera.

Bartosz Banasiak sędzia Łódź

Jeśli chodzi o spotkania Olimpii, to łódzki arbiter jesienią sędziował ich wyjazdowy mecz z Ursusem Warszawa (1:0). Zwycięscy goście otrzymali w nim dwie żółte kartki („Traktorki” zostały napomniane raz). Banasiak wiosną również poprowadził zawody obu jedenastek. Ursus zdołał się zrewanżować Olimpii, pokonując ją w Zambrowie (3:1). Gospodarze w tym meczu byli dwukrotnie karani żółtymi kartonikami.

Źródło: własne / Podlaski ZPN / 90minut.pl

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

Dodaj komentarz