Sztab Patryka Jakiego chce spotkania z polonistami

Przed chwilą otrzymaliśmy informację, że sztab wyborczy Patryka Jakiego wyraził chęć spotkania z fanami Polonii w celu umówienia rozmowy polityka Zjednoczonej Prawicy z kibicami „Czarnych Koszul”. Fani czekają jeszcze na odpowiedź od sztabu Rafała Trzaskowskiego. O postępach będziemy informować Was na bieżąco.

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

7 thoughts on “Sztab Patryka Jakiego chce spotkania z polonistami

  1. Do Trzaskowskiego nt Garbarni, a Jakiego Legii. Jestem pewien, że nie mają pojęcia o temacie.

 1. Pszydalo by sie zorganizowac walne zebranie
  Kibicow to napewno bedzie w tv tylko teraz bedzie duzo
  Zalezalo ilu kibicow sie stawi …calkiem inaczej to bedzie
  Odebrane jak bedzie 30 kibicow a calkiem inaczej
  Jak sie stawi 500 osob z pszyspiewkami……
  Wogle dobrze ze cos sie dzieje…teraz tylko stawic
  Sie licznie zeby pospiewac i wybrac delegacje ktora
  Bedzie zadawala madre pytania….
  To tszeba naglosnic najlepiej jak sie da….

  1. żeby dziada jednego z drugim w jakimś stopniu naprostować tez trochę medialnie, jeśli nie widzą co jest potrzebne żeby klub i jego zawodnicy mogli w końcu zacząć sie rozwijać a nie bić ciągle do ratusza o ciecie kosztów. Założył nijaki zieloną szmatę, ok, wybrał ale niech nie bredzi że cska jest pokrzywdzona bo użytkuje i trzepie kapuchę z jednego z najnowocześniejszych stadionów w kraju, a dzięki dekadzie bezkonkurencyjności na tej płaszczyźnie nagle jej mało. To co mamy powiedzieć my, Skra i jeszcze parę klubów których obiekty dalekie są od takiego traktowania przez miasto.

Dodaj komentarz