Kibice zapraszają kandydatów na K6

Na profilu „Ultras Enigmy” znalazło się zaproszenie dla kandydatów na urząd Prezydenta m.st. Warszawy, Patryka Jakiego i Rafała Trzaskowskiego, do rozmowy o przyszłości naszego klubu. 

Zaproszenie dla Panów Patryka Jakiego i Rafała Trzaskowskiego

Szanowni kandydaci na urząd Prezydenta m.st. Warszawy,

Obydwaj Panowie w swoich wypowiedziach medialnych deklarujecie otwartość do debaty z mieszkańcami Warszawy. Na Panów profilach społecznościowych codziennie jesteśmy bombardowani informacjami o spotkaniach z Warszawiakami i składanymi nowymi obietnicami wyborczymi.

Sport stał się jednym z ważniejszych tematów tegorocznej kampanii wyborczej. Nieustannie słyszymy o nowych pomysłach, w jaki sposób podnieść poziom infrastruktury sportowej w Warszawie. Jako przykład podamy miasto Kraków, którym w ekstraklasie grają 2 kluby z infrastrukturą na poziomie europejskim, a kolejny klub walczy o awans do 1 ligi. Wnioski może wysnuć sobie każdy sam…

Jako Kibice Polonii Warszawa, najstarszego klubu Stolicy zachęceni Panów deklaracjami otwartości do spotkań i debaty z mieszkańcami zapraszamy Panów na debatę na Konwiktorską nr 6, podczas której porozmawiamy na temat Polonii i jej przyszłości. Oczekujemy deklaracji i kontaktu ze strony Panów sztabów do dnia 17.06 w celu ustalenia szczegółów naszego spotkania.

Deklarujecie Panowie, że nie boicie się trudnych pytań, czy niewyreżyserowanego kontaktu z mieszkańcami Warszawy. Wobec tego nasze zaproszenie jest dla Panów testem wiarygodności wypowiadanych słów.

Życząc odwagi i ze sportowym pozdrowieniem

Grupy Kibicowskie Polonii Warszawa

Prosimy Was o masowe udostępnianie poniższego posta Enigmy:

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

4 thoughts on “Kibice zapraszają kandydatów na K6

  1. nawet jesli przyjda to czy ktokolwiek uwierzy w ich obietnice??
    ilu juz roznych kandydatow, czy to pelniacych funkcje przenajrozniejsze obiecywalo tu stadiony i inne zlote gory… a gdzie jestesmy i co z tego wyniknelo kazdy widzi.
    jak dla mnie cala ta napinka i tak jest bez sensu, a tylko niepotrzebnie mieszamy sie w gierki polityczne

  2. Według mnie jest to bez sensu, ponieważ nie mamy co liczyć na to, że któryś z kandydatów oficjalnie za nami się wstawi. Byłby to pewnie polityczny syrzał w stopę. Dla Nich w tym momęcie najważniejsze jest zdobywanie możliwi największego elektoratu w celu wygrania wyborów. Jedyną szansą jest to, że w ferworze walki wyborczej kandydaci mówią jedno, a po wygraniu zrobią może też coś dla Nas. No chyba, że jest możliwa jeszcze taka retoryka: dam ległej, ale Polonia i może inne warszawskie kluby też coś dostaną…

  3. Gdyby z naszej strony przyszło z 1000 osób (nawet jako milcząca publika) to polityk by się jakoś obawiał mówionych słów itd. Ale co to za spotkanie z kilkoma osobami. Albo nikt nie przyjdzie albo wyślą jakiś zastępców bez znaczenia.

Dodaj komentarz