Czy Polonia pogrąży rezerwy Legii?

W sobotę o godzinie 17:00 w podwarszawskich Ząbkach „Czarne Koszule” zmierzą się w rywalizacji o ligowe punkty z drużyną rezerw Legii Warszawa. Jutrzejszy mecz może być bardzo ważny dla naszych rywali. Zapraszamy na zapowiedź meczu.

W ligowej tabeli rezerwy mistrzów Polski zajmują odległe trzynaste miejsce i mają dwa oczka nad strefą spadkową. Biorąc pod uwagę przedsezonowe zapowiedzi i możliwości pozycja rezerw Legii jest poniżej oczekiwań. Od postawy naszych piłkarzy, których teoretycznie pozycja w tabeli w tym sezonie niewiele może się już zmienić będzie zależał ligowy byt Legii II.

Rafał Zembrowski, Hildeberto Pereira, Polonia Warszawa Legia II

Jesienią w spotkaniu naszych drużyn padł przy Konwiktorskiej bezbramkowy remis, który biorąc pod uwagę fakt wzmocnienia drużyny rywali wieloma piłkarzami z pierwszej drużyny (m.in. Dominik Nagy, Thibault Moulin, Hildeberto Pereira) można było uznać za sukces „Czarnych Koszul”.

Jutro teoretycznie powinno być łatwiej z racji urlopów piłkarzy „jedynki” oraz faktu, że dzień później juniorzy starsi Legii zagrają w Ząbkach rewanżowe spotkanie z Lechem Poznań w 1/2 finału mistrzostw Polski.

Warto też nadmienić, że w ostatnich pięciu ligowych meczach legioniści zdobyli ledwie jeden punkt. Z drugiej strony powszechnie wiadomo jakie emocje wywołuje nazwa „Polonia”. Można się spodziewać, że ci, którzy wyjdą na boisko przeciwko „Dumie Stolicy” potraktują mecz w szczególny sposób, dodatkowo organizatorzy spotkania zapowiedzieli wolny wstęp dla publiczności, co może nie ułatwić sytuacji naszym zawodnikom.

Author: Jardel

21 thoughts on “Czy Polonia pogrąży rezerwy Legii?

  1. Rozumiem, że organizator mając szansę raz w sezonie coś zarobić rezygnuje z choćby pokrycia kosztów. Ktoś się orientuje na czym ten sztos polega?

 1. No to niech Enigma oglosi oficjalnie zbiurke kibicow
  Niema zadnych kosztow ……nawet jak nas niewpuszcza to bedzie glosno
  W prasie i tv…niech wiedza ze intniejemy…policja bedzie niema sie czego bac…

 2. „Kamyk”, nie pisz takich obciachowych rzeczy, sam się podkładasz i przy okazji nas jako ogół kibiców..
  „Bojkot”, Ty to jesteś trochę taki wójek dobra rada, już widzę jak jedziesz do Ząbek w barwach by bronić naszych kopaczy przed bluzgami i zniesławieniem 🙂

  1. Na jesieni wystawili przeciw nam kliku graczy z ichniejszej jedynki. Teraz nie mają zbytnio kim grać. Karma wraca, zresztą pies ich drapał. Niech spadają – nie zarobią setek tysięcy z PJS za rok.

  2. Z pierwszego składu z tamtego meczu jutro nie będzie ani jednego zawodnika.

 3. Olo – sportowo jesteśmy lepsi , tylko czy naszym chce się to wygrać ? Uważam ze w trybie pilnym powinna być ogłoszona jeszcze jedna zbiórka na ostatni mecz. Chociaż na to piwo dla piłkarzy. To słabo wyglada ale jednak ten sezon byl dobry – a brak kasy zaważył w kilku meczach.

 4. Jedno pytanie czy aby mecz z ległą nie miał być transmitowany przez TVP 3 Warszawa? Na czym polega umowa z tą telewizją? A może ta tuba propagandowa obecnego rządu obraziła się za Jakiego srakiego i dlatego nie będzie transmisji?

  1. Mnie interesuje Polonia i jej gra a nie napierdzielanie się z idiotami z ległej. Mam prawo wiedzieć dlaczego nie będzie obiecanej transmisji.

Dodaj komentarz