Banasiak poprowadzi derby z rezerwami Legii

Sobotni mecz 33 kolejki III ligi pomiędzy rezerwami Legii i Polonii poprowadzi Bartosz Banasiak z Łodzi. Młody arbiter w tym sezonie prowadził spotkania zarówno Legii II, jak i „Czarnych Koszul”. 

Bartosz Banasiak - sędzia Łódź

Banasiak prowadził wyjazdowe mecze drużyn z Warszawy, w których Legia II pokonała Huragan Morąg (3:1), a Polonia GKS Wikielec (4:0). W spotkaniu CWKS-u pokazał jedną żółtą kartkę, którą otrzymał gość z Warszawy. W meczu „Czarnych Koszul” obyło się bez zachowań, które naruszały by zasady fair play.

Źródło: własne / Podlaski ZPN / 90minut.pl

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

3 thoughts on “Banasiak poprowadzi derby z rezerwami Legii

  1. Powtarzam – gdyby piłkarze mieli uregulowane zapłaty i pewną przyszłość na Polonii wówczas nie odstawialiby nogi w tym meczu. Po w tej chwili sportowo jestesmy lepsi od rezerw zieleniny (co za nazwa !) . W razie naszego zwycięstwa i dobrego układu innych meczów lecą na miejsce spadkowe i mają ostatni mecz z Łomżą która wcale nie musi im odpuścić tego meczu (bo sama może być niepewna utrzymania). Ale powtarzam – tamci będą gryźli trawę, przegrali nawet z Wikielcem z nami już nie odpuszczą.

  2. Zielenina będzie gryzła trawę – świetne 🙂
    A co do piłkarzy – niestety zawalili zeszły sezon ( a kasa była ). Nie osiągnęli awansu w tym sezonie ( a kasa była hm… słaba ).
    Chyba więc nie od kasy zależy wynik naszych piłkarzy.

Dodaj komentarz