Rezerwy miażdżą Snajpera Sośninka

Nasze rezerwy rozgromiły dziś czerwoną latarnię klasy A, Snajpera Sośninka. Nasi goście odjechali z Warszawy z sześcioma straconymi golami. 

Michał Oświęcimka

Bardzo dobrą skuteczność podtrzymuje Marcin Tomaczykowski, który w dzisiejszym meczu zdobył hat tricka. W wygranej pomogli oddelegowani zawodnicy z pierwszego zespołu. Wynik otworzył Patryk Zych. Piątą bramkę zdobył natomiast Michał Oświęcimka. 

03.06.2018
Polonia II – Snajper Sośninka 6:0 (2:0)
bramki: Patryk Zych 29, Marcin Tomczykowski 32, 49 i 51, Michał Oświęcimka 73, Jan Redliński 76

Polonia II: Tomasz Siryk – Kamil Krupiński, Tomasz Kacperkowicz, Sebastian Olczak (46. Edgar Ghazarian), Bartłomiej Gromek – Hubert Nowakowski (55. Maciej Cichocki), Michał Oświęcimka, Witold Prokopczyk (55. Jan Redliński), Jakub Kamiński (64. Jan Kozakiewicz) – Patryk Zych, Marcin Tomczykowski.

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

3 thoughts on “Rezerwy miażdżą Snajpera Sośninka

  1. Gratulacje,mam nadzieje ze nastepny mecz na wyjezdzie bardzo wazny decydujacy o utszymaniu z druzyna walczaca o awans tez bedzie udany i druzyna bedzie wzmocniona chlopakami z pierwszej tym bardziej ze pierwsza jusz gra o nic i tam 14 zawodnikow wystaczy reszta na rezerwy…oby tak sztab szkoleniowy myslal.

  2. Pingback: steenslagfolie
  3. Pingback: sex tour 15

Dodaj komentarz