Rezerwy lepsze od Józefovii II

Rezerwy Polonii pokonały drugi zespół Józefovii Józefów. Podopieczni trenera Damiana Skwarka zagrożeni spadkiem do klasy B rozgromili rywali 6:1. 

Kolejny mecz rozegrają 26 maja 2018 r. o 13:00 z siódmą w tabeli Victorią Zerzeń.

20.05.2018 r., g. 20:00
Polonia II – Józefovia II Józefów 6:1

bramki: Jan Kozakiewicz (2), Jan Redliński, Edgar Ghazaryan, Witold Prokopczyk, Marcin Tomczykowski

Polonia II: Tomasz Siryk – Kamil Krupiński, Tomasz Kacperkiewicz, Bazyli Kokot, Piotr Maślanka – Michał Oświęcimka, Jan Kozakiewicz, Edgar Ghazaryan, Witold Prokopczyk – Patryk Zych, Marcin Tomczykowski. Rezerwowi: Piotr Barański, Jakub Brelski, Jakub Kamiński, Hubert Nowakowski, Jan Redliński.

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

2 thoughts on “Rezerwy lepsze od Józefovii II

  1. Tak się zastanawiam czy osoba która ma ogarniać drugą drużynę Polonii na mózg czy siano. Z nieoficjalnych informacji jaki dostałem Józefovia złożyła odwołanie od tego meczu. W rezerwach Polonii zagrał zawodnik (Tomczykowski) który dostał czerwoną kartkę w poprzednim meczu, to byłby czwarty walkower co oznacza degradację do B-klasy. Tomczykowski dostał w poprzednim meczu żółtą kartkę i zwyzywał sędziego, po czym dostał od razu czerwoną. Miał pauzować 2 mecze. Totalna amatorka.

    1. Prowadzenie statów rezerw nie należy do prostych. Dostajemy czasem materiały o nich, ale traktowałbym ogólnie tą część jako ciekawostkę.
      Marcin przyszedł do Polonii po ciężkich przebojach. Miał mocno pogruchotane kolana. Serie A to liga drwali. W Otwocku dostał kartkę za dyskusję z sędzią, który nie wiedział o tych urazach. Komisja w MZPN zniosła mu czerwoną kartkę, więc zagrać mógł.
      Trochę ta drużyna drgnęła odkąd jest Tomczykowski i Ghazaryan. Fajnie, że się komuś tam chce grać, bo to mocne igranie ze zdrowiem 😉

Dodaj komentarz