Dokumenty licencyjne uzupełnienione

Prezes Piotr Kaluba poinformował na twitterze, o złożeniu dokumentów licencyjnych do Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej. 

Pozostaje tylko czekać na pozytywne rozstrzygnięcie i informacje potwierdzajace start „Czarnych Koszul” w przyszłorocznych rozgrywkach.

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

10 thoughts on “Dokumenty licencyjne uzupełnienione

  1. Podczas audycji w Weszło FM nie wymawiał nazwy naszych sąsiadów. Przy nas tego też nie robi… Moim zdaniem przypadkowo… okładka MZPN-u, więc niepotrzebne ciśnienie 😛

  2. Akurat ta połówka mu się wycięła z print screena przypadkiem. Zdarza się najlepszym nawet. Przeklikałem na szybko stronę MZPN i nie znalazłem takiego tła nigdzie. Ale jaja, ale jaja…

 1. Ja bym nie odsądzał Prezesa Kaluby od czci i wiary. Po prostu jedzie na jednym wózku z nami i piłkarzami. Załatwi środki do funkcjonowania to będzie żyła Polonia i on. Nie załatwi to i on, i piłkarze nie będą mieli wypłat.
  Bardzo boję się rozwiązania, w którym rozprzeda się zespół po sezonie. To pewnie aż korci udziałowców. Sam Sauczek mógłby być sprzedany za dobre pieniądze na zachód. Jeszcze gdyby te środki poszły na funkcjonowanie klubu to trzeba by to zaakceptować, ale już jako zwrot wyłożonego kapitału przez akcjonariuszy to byłby dramat dla nas.
  Czas pokaże.

 2. Olo nie pisz takich postów bo jeszcze udziałowcy je podsuną Zarządowi .
  Jeżeli wierzyć Prezesowi to od lipca może być sponsor ale TERAZ potrzebujemy kasy. Bo od czerwca połowa skłądu odejdzie i …….

Dodaj komentarz