11 thoughts on “Spotkanie kibiców z Prezesem Polonii

 1. A mnie intersuje co ze stadionem …bez stadionu niewidze pszyszlosci dla klubu…
  Czy miasto chce cos tu zrobic czy dalej chca forsowac reanimacje trupa
  Zeby na koncu stwierdzic zgon i miec czyste rece …prubowali reanimowali ale niestety….
  Radom jest pszykladem miasto 200 t uhh s ladny stadion z hala sportowa a co mamy w Stolicy
  cwks i nic…Narodowego nielicze bo to Narodowy nie miejski.

  1. nowy obiekt „jesli” będzie bliżej realizacji to też dobra karta jeśli chodzi o zainteresowanie jakiegokolwiek sponsora już teraz, nawet małego na przetrwanie, z opcja współpracy w przyszłości w podziękowaniu za takie wsparcie. Ciekawe czy jest rozważana opcja małych sponsorów dnia meczowego np żeby zwracały się koszta i coś zostawało górką nawet za te 20-40 tys za mecz sprzęt sportowy/ siłowa /fitness /biuro wycieczkowe (przed majówką)/ itd.

  2. Podziwiam naiwność ludzi którzy myślą że stadion jest rozwiązaniem wszelkich problemów…

  3. @wachu przy założeniu że chcesz wykończyć finansowo klub w jakieś pół roku, to rzeczywiście możesz mieć racje.

 2. Ludzie i stadion jest potrzebny i sponsor jest potrzebny. Stadion to i tak projekt długofalowy. Wachu ma niezły pomysł odnośnie „małych” sponsorów dnia meczowego. Zapytacie Prezesa, pokażecie swoje pomysły. Każdy jest „mądry” przed klawiaturą – nawet ja.

  1. Nie zaczyna się budowy domu od dymu z komina… Polonia ma wiele problemów których rozwiązaniem nie jest budowa nowego stadionu, na razie trzeba je rozwiązać, stworzyć solidne fundamenty i piąć się wyżej, rozwijać się, a temat nowego stadionu się kiedyś pojawi. Ale wielu tego nie rozumie, dlatego od wielu lat się nic nie zmienia.

 3. Havok
  A mozesz podac jakis pszyklad z Polski gdzie nowy stadion
  Zrujnowal klub……
  Ja widze tylko same pozytywy ….ty widzisz inaczej to rozwin temat..
  Wahu 100% ma racji … stadion to magnes na dzien dzisiejszy i dla sponsorow
  I dla kibicow i mysle ze w pewnym stopniu dla pilkarzy tez….

  1. Taka Lechia i Śląsk są zadłużone, na pewno Śląsk dostaje zastrzyki finansowe od miasta, podejrzewam że w Gdańsku też jest podobnie, Polonia żadnego wsparcia finansowego nie dostanie. Mimo że to duże miasta i mają sporo kibiców, to na tych super hiper nowiuśkich stadionach trochę hula wiatr. Śląsk miał spore problemy ze znalezieniem sponsora strategicznego, najwidoczniej wyszli z podobnego założenia jak u nas że wszyscy będą walili drzwiami i oknami, i nie trzeba nic robić. Gdyby było tak różowo jak myślisz to w każdej przynajmniej 50-cio tysięcznej mieścinie stałaby mała arena piłkarska no bo przecież to taki magnez na sponsorów i kibiców.

Dodaj komentarz