Lewończuk poprowadzi Polonia – Pelikan Łowicz

Podlaski ZPN poinformował, że najbliższy mecz „Czarnych Koszul” z Pelikanem Łowicz poprowadzi Konrad Lewończuk z okręgu białostockiego. Umiejętności sędziego Lewończuka mogliśmy już obserwować przy K6 jesienią. 

Wtedy to poprowadził mecz Polonii z GKS-em Wikielec (1:0). Lewończuk pokazał wtedy cztery żółte kartki, z których aż trzy otrzymali goście.

Podlaski arbiter częściej był rozjemcą meczów Pelikana Łowicz. Warto podkreślić, że Pelikan był wtedy zawsze w „delegacji”. W tamtym sezonie Łowiczanie przegrali z Legią II (1:2, 2 kartki Pelikana i jedna jedenastka dla rezerw Legii) i zremisowali, również na wyjeździe, ze Sokołem Aleksandrów Łódzki (1:1, po jednej żółtej kartce dla obu ekip). W tym sezonie Lewończuk gwizdał mecz z Ursusem. Pelikan przegrał (2:3). W 56 minucie z boiska wyleciał gracz gości, Princewill Okachi.

Źródło: własne / 90minut.pl / Podlaski ZPN

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

Dodaj komentarz