W Wildze bez niespodzianki

Drużynie rezerw nie udało się w ten weekend pójść zwycięską drogą seniorów i juniorów. Drugi zespół uległ w Wildze liderowi tabeli 1:3.

Warto jednak zaznaczyć, że zawodnicy rezerw stanęli przed znacznie trudniejszym zadaniem. Drużyna Amura jest zdecydowanym liderem tabeli. W szesnastu dotychczas rozegranych spotkania piętnastokrotnie zgarniała komplet punktów. Jednak w dzisiejszym spotkaniu pojawiła się nadzieja na urwanie punktów liderowi, ponieważ w 81 minucie wprowadzony z ławki rezerwowych Jan Redliński doprowadził do remisu. Niestety ostatnie słowo w tym meczu należało do rywali. Amur na sześć minut przed końcem spotkania ponownie wyszedł na prowadzenie, a w doliczonym czasie gry przypieczętował wygraną bramką z rzutu karnego.

W następnej kolejce polonistów ponownie czeka bardzo trudna przeprawa. Przeciwnikiem drugiego zespołu będzie Burza Pilawa, która aktualnie znajduje się na pozycji wicelidera w A-klasie, a w tym sezonie dała się pokonać jedynie liderowi z Wilgi.