Piłkarze rezerw na treningu pierwszego zespołu

Na wtorkowym treningu pierwszej drużyny stawiło się trzech zawodników Polonii II Warszawa. Dwóch z nich udało się nam zidentyfikować (podziękowania za pomoc dla Piotrka Włodka  z Polonii CLJ), są to Bartosz OtulakKamil Krupiński, którzy zagrali 90 minut z Advitem Wiązowna.

Obydwaj zawodnicy do drugiego zespołu dołączyli tej zimy. Otulak urodził się w 2001 roku i występuje na pozycji prawego obrońcy. Piłkarz, jak na obrońcę, nie jest najwyższy, ale nadrabia to dynamiką i zadziornością. Do drugiej drużyny trafił z MKS-u Polonii Warszawa.

Krupiński urodził się dwa lata wcześniej i występuje na pozycji środkowego obrońcy, na której pomaga mu wysoki wzrost. Zawodnik do Polonii przyszedł z Wisły Płock. W tym sezonie Krupiński 9 razy pojawiał się na boisku w spotkaniach Wisły II Płock w IV lidze, jako zawodnik pierwszego składu występował w okręgowym Pucharze Polski, Wisła II doszła do finału, w którym Krupiński nie wystąpił. W poprzednim sezonie również zaliczył kilka meczów w IV lidze. W 2014 roku zdobył złoty model na Igrzyskach Szkolnych w Australii w piłce nożnej.

Źródło: własne/kspolonia.pl/portal.plocman.pl/mkspolonia.com

Author: muchomor

2 thoughts on “Piłkarze rezerw na treningu pierwszego zespołu

    1. Ja pierwszy raz widziałem chłopaków z rezerw na treningu pierwszej drużyny. Może testuje pod kątem pucharu.

Dodaj komentarz