Kolejna wygrana juniorów

Młodzi Poloniści odnieśli drugie zwycięstwo w rundzie wiosennej. W sobotę w Łodzi nie dali szans rywalom. Drużynę UKS SMS rozgromili 4:0.

Pierwszą bramkę, już w piątej minucie spotkania strzelił Piotr Włodek, który strzałem głową przelobował bramkarza gospodarzy. Wynik spotkania w 38 minucie podwyższył Mikołaj Midzio, który z paru metrów sierował piłke do bramki otrzymaną chwile wcześniej od Włodka. Autorem trzeciej bramki również był Midzio, który ponownie otrzymał świetne podanie od Włodka i w sytuacji sam na sam nie dał szans bramkarzowi łodzian. W 83 minucie faulowany w polu karnym został Marek Kwiatkowski a pewnym egzekutorem „jedenastki”, po raz kolejny w tym sezonie, był Michael Ameyaw, który tym samym ustalił wynik spotkania.

W przyszłą sobotę rywalem „Czarnych Koszul” będzie drużyna Stali Rzeszów zajmująca aktualnie przedostatnie miejsce w tabeli. Mecz zostanie rozegrany o godzinie 15:00 na „Saharze”.

17.03.2018 Łódź
UKS SMS Łódź – MKS Polonia Warszawa 0:4 (0:2)
bramki: Piotr Włodek 5, Mikołaj Midzio 38, 53, Michael Ameyaw 83 (k)

Polonia: Jacek Kucharski – Piotr Garbaczewski, Arkadiusz Zajączkowski, Daniel Widz, Kacper Łoś – Patryk Baran (65. Szymon Kamiński), Kacper Wasilewski, Mikołaj Kwiatkowski (71. Jakub Wardzyński), Michael Ameyaw – Mikołaj Midzio (75. Marek Kwiatkowski), Piotr Włodek (83. Bartłomiej Grzybowski).

źródło: własne/ mkspolonia.com

Author: Robe6

1 thought on “Kolejna wygrana juniorów

1. Dodam tylko, że ten wynik to naprawdę duży sukces. Rywal był zdecydowanym faworytem, a został rozbity. 4:0 to jego najwyższa porażka w sezonie. Dodatkowo przegrał Progres Kraków, więc strata do bezpiecznego miejsca spadła z 8 do 6 pkt.