Dzisiaj Polonia miała rozpocząć rundę rewanżową III ligi. Niestety ze względu na zły stan boiska w Morągu spotkanie przełożono, a „Czarne Koszule” z tej okazji postanowiły zagrać dodatkowy sparing. Rywalem był Świt Nowy Dwór, który zajmuje 12 miejsce w tabeli.

W pierwszej połowie Polonia przeważała, stworzyła kilka sytuacji, ale żadna z nich nie była klarowną okazją na zdobycie gola. Strzały polonistów były albo blokowane albo bronione przez golkipera Świtu.

Początek drugiej połowy to kolejne uderzenia warszawiaków i udane interwencje bramkarza. W 58 minucie goście mogli wyjść na prowadzenie, ale piłka zatrzymała się na poprzeczce. Świt miał problem ze stworzeniem zagrożenie pod polonijną bramkę, ale w 73 minucie wyszedł na prowadzenie – po stracie piłki przez Polonię w środku pola. Było to jedyne trafienie w tym spotkaniu.

10.03.2018 – Warszawa
Polonia Warszawa – Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0:1 (0:0)

Polonia: Jan Balawejder (62. Tomasz Siryk) – Marcin Bochenek (62. Przemysław Szabat), Grzegorz Wojdyga, Daniel Choroś, Piotr Maślanka – Cezary Sauczek (62. Patryk Zych), Rafał Zembrowski, Mariusz Marczak (62. Maciej Wilanowski), Marcin Gawron, Bartosz Wiśniewski (62. Mateusz Małek) – Krystian Pieczara (62. Tomasz Chałas)

Źródło: własne/kspolonia.pl