Trener Krzysztof Chrobak może narzekać ostatnio na problemy swoich podopiecznych. Na spotkanie z Radomiakiem pojechało zaledwie kilku rezerwowych. Na treningach na razie nie pojawiają się Ivan Popow i Sebastian Olczak.

Krzysztof Chrobak

Krzysztof Chrobak

Obaj narzekają na urazy. Do startu ligi pozostał jeszcze miesiąc. Chrobak mimo wszystko chucha na zimne i szuka nowych rozwiązań. W meczu towarzyskim z Olimpią Zambrów testował środkowego pomocnika z okolic Płocka.

Z naszych informacji wynika, że póki co szkoleniowiec „Czarnych Koszul” nie skreśla szans Białorusina i starszego z braci Olczaków na angaż w Polonii. Lepsza wydaje się jednak pozycja byłego zawodnika Widzewa, który jest bardziej uniwersalnym zawodnikiem. Olczak może zagrać jako prawy obrońca i defensywny pomocnik. Na tych dwóch pozycjach Chrobak poszukiwał zmienników. Popow mógłby być ciekawą alternatywą dla Mariusza Marczaka, jego umiejętności gry kombinacyjnej są na niezłym poziomie i mogłyby pozwolić trenerowi na ciekawe roszady, szczególnie w końcówkach spotkań. O rozwoju sytuacji będziemy informować.

Jako społeczność możemy sobie pogratulować. Zbiórka środków na Polonię, ogłoszona przez Enigmę, odniosła sukces. Kibice zebrali potrzebną sumę na wsparcie Michała Oświęcimki i Krystiana Pieczary.

Na koniec o losach drugiego z braci Olczaków, Michała. Golkiper, który debiutował w ostatnim meczu „Czarnych Koszul” w Ekstraklasie (2 czerwca 2013 r., Pogoń Szczecin – Polonia 3:1 – przyp. DS) związał się ze stołecznym Ursusem. Jeśli Sebastian podpisze kontrakt z Polonią, to do derbowej konfrontacji braci może dojść już 17 marca przy K6…