Wywiady po sparingu ze Zniczem Pruszków

Prezentujemy Wam nasze rozmówki po meczu sparingowym ze Zniczem Pruszków. Przedstawiamy nowego testowanego pomocnika Ivana Popowa

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

13 thoughts on “Wywiady po sparingu ze Zniczem Pruszków

  1. Luk, to prawda że szabat miał problemy z kontuzjami w tej rundzie ale że wiecznie to przesada. A jak końcówkę rundy grał na środku obrony to był jednym z najlepszych w drużynie. Mam ogromną nadzieję że się go nie pozbywamy. Inna sprawa że na prawej faktycznie wypadal dużo słabiej od Bochenka, może dlatego trener teraz o nim nie wspomniał.

  2. Nie mam teraz czasu dokładnie sprawdzać jego statystyk, ale wydaje mi się, że w II lidze też często nie mógł grać. W III lidze, 2 sezony temu, też chyba zaczął rundę urazem.

  1. Gromek dzis ze Zniczem zagral na prawej obronie, ale faktycznie trener Chrobak po meczu wspominal ze szukaja kogos bardziej na prawa, ewentualnie deff mida, wiec Goliński by tu sie na pewno sprawdzil, kwestia czy jest temat na rzeczy i czy by sie ewentualnie dogadali…

  2. Wydaję mi się, że Gromek jest alternatywą, gdyby nie udało się dogadać z Golińskim. Chociaż mam nadzieję, że nawet jeśli transfer dojdzie do skutku to Gromek też u nas zostanie.

   Do tej pory odszedł Kaczmarek, Wierzbowski i Szabat, a zyskaliśmy Pieczarę, Wilanowskiego, chcemy def mida i prawego obrońcę. Widać, że poza Pieczarą są to zmiany 1 do 1. Oczywiście nowi powinni wnieść większą jakość, ale problemem była wąską ławka w tej rundzie. Przydałby się więc jeszcze Gromek czy Bolmowski do większej rotacji i by zabezpieczyć skład w razie kontuzji.

  3. Szczerze mówiąc, jeżeli przyszedłby jakiś prawy obrońcy, nie byłbym przekonany do Gromka. Mamy w składzie dwóch bardzo dobrych lewych obrońców, a on potrzebuje grania.

  4. Mamy 2 bardzo wszechstronnych lewych obrońców, o jednego stopera w kadrze za mało( a jedynym z ławki jest Kokot) i w ofensywie poza Kluską na ławce samych młodzieżowców. W trakcie sezonu Wojdyga może z konieczności musieć zagrać stopera bądź Maślanka skrzydłowego. Wtedy obecność Gromka w kadrze mogłaby być bardzo przydatna i dawała większe pole manewru.

  5. W trakcie rundy wróci Oświęcimka, do środka doszedł też Wilanowski. To oznaczy, że mamy 5 skrzydłowych (Zych, Kluska, Wiśniewski, Sauczek, Małek) + ewentualnie Pieczara. Nie wydaje mi się zatem, żeby trzeba było przesuwać do przodu Maślankę albo Wojdygę.
   Oczywiście, jakaś alternatywa na środek obrony się przyda, ale wolałbym kogoś, kto będzie w przyszłym sezonie młodzieżowcem. Poza tym szkoda Gromka.

Dodaj komentarz