Majchrowicz i Pik w Cracovii? Galara nielegalnie w Siarce

Bramkarz drużyny CLJ Filip Majchrowicz znalazł się w kręgu zainteresowań Cracovii. Informacja dotarła do nas od naszych krakowskich przyjaciół. Majchrowicz to drugi zawodnik, którym interesują się „Pasy”. Niedawno klub z grodu Kraka zaprosił na testy Daniela Pika

Majchrowicz to jeden z najzdolniejszych golkiperów na Mazowszu. Latem, wychowanek Stomilu Olsztyn, był testowany przez belgijski Anderlecht Bruksela.

Dziwnie sprawa wygląda natomiast w przypadku Eryka Galary. Młody pomocnik przebywa obecnie na testach w II-ligowej Siarce Tarnobrzeg. Według naszej wiedzy, którą potwierdzili nam pracownicy MKS-u udał się na nie… bez zgody klubu. Nie dostaliśmy niestety informacji o tym jaka kara może grozić wychowankowi Dunajca Nowy Sącz, który barwy Polonii reprezentuje od początku poprzedniego sezonu.

W ostatnim czasie zainteresowanie młodzieżą MKS-u jest spore. Najbardziej medialne były testy Michaela Ameyawa, którego sprawdzał holenderski Feyenoord Rotterdam.

Źródło: własne

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

Dodaj komentarz