Pieczara wróci na K6?

Już wkrótce rozpoczną się pierwsze zajęcia Polonii w 2018 r. Z naszych informacji wynika, że z „Czarnymi Koszulami” swoje powroty negocjują dwaj zawodnicy, którzy jesienią grali w Łodzi: Bartłomiej Gromek (Widzew Łódź) i Krystian Pieczara (ŁKS). 

Krystian Pieczara
Krystian Pieczara (fot. Michał Laskowski)

O Gromku pisaliśmy jeszcze w zeszłym roku. Temat Pieczary pojawiał się odkąd napastnik rozwiązał kontrakt z ŁKS-em. Jesienią, tuż po rozstaniu z Polonią, rozegrał dla Łodzian 10 meczów.

Powrót Pieczary dałby mu możliwość na poprawę statystyk. Do Polonii przyszedł w 2014 roku jeszcze za „rządów” MKS-u. W czasie swojej gry 25 meczów i 5 goli w II lidze oraz 59 meczów i 24 gole w III lidze. Warto również dodać, że „Pieczi” w trakcie swojego pobytu w Warszawie należał do rady drużyny.

Relację z pierwszego treningu po południu przekażą Luk i Robe.

Źródło: własne

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

6 thoughts on “Pieczara wróci na K6?

 1. Witam w Nowym Roku 2018 !
  Z jednej strony będzie to lepszy wybór niż Chałas ale z innej to jest zawodnik już schyłkowy.
  Naprawdę nie chce do nas przyjść jakiś perspektywiczny młodzieżowiec ? Nie żebym nie cenił Pieczary ale myślmy długofalowo.

 2. To się ruszyło….

  „Warto również dodać, że „Pieczi” w trakcie swojego pobytu w Warszawie należał do rady drużyny.”

  W takim razie czy warto ściągać zawodnika ( jakby nie było dominującego) z rady drużyny która zwyczajnie nie grała ani nie miała atmosfery wewnętrznej ku temu – do drużyny która jest poukładana i gra coraz lepiej???

 3. „59 meczów i 24 gole” Jedyny zawodnik, który miał u nas taką skuteczność w III lidze, a jestem pewny, że u trenera Chrobaka statystyki będzie miał jeszcze lepsze. Czekam na tego piłkarza.

  Co do jego odejścia po spadku. Ja już przyzwyczaiłem się, że piłkarz to pracownik, jak każdy inny. Dostaje lepszą ofertę, to odchodzi. Nic w tym dziwnego.

 4. No i ciekawie się robi, posiłki z łódzkiego 😛 Wydaje mi się że Krystian to niezłe ofensywne wyjście z sytuacji, dodatkowo jeśli z Marczakiem się zgra powinno być dobrze. Gromek na obronę, no tutaj jest nie najgorzej ale w końcu trener miał by szerszą ławkę.

Dodaj komentarz