Polonia sprawdzi Gromka. Pik w Cracovii?

Niedawno dowiedzieliśmy się, że Bartłomiej Gromek będzie w styczniu sprawdzany przez trenera Krzysztofa Chrobaka. Informacje ze strony widzewskiej potwierdzają w kuluarach nasze źródła okołoklubowe.

Bartłomiej Gromek
Bartłomiej Gromek (fot. Tadeusz Robaszyński-Janiec)

Wychowanek Legii ostatnio grał w Widzewie Łódź. W poprzednim sezonie był podstawowym graczem vicelidera naszej grupy III ligi (25 meczów). Jesienią natomiast, jako pełnoprawny senior, w barwach RTS-u nie zaliczył ani jednego meczu. Temat ewentualnego powrotu Gromka do „Czarnych Koszul” pojawił się w wakacje, ale wtedy nie doszło do realizacji.

Potwierdziły się nasze doniesienia dotyczące najskuteczniejszego strzelca drużyny Polonii z CLJ, Daniela Pika. Młodym wychowankiem Nadnarwianki Pułtusk bardzo zainteresowana jest Cracovia. Dyrektor Paweł Olczak szerzej opowiedział o sprawie Pika [link]. Dodatkowo podkreślił, że kluby ekstraklasowe i zagraniczne (m.in. Michael Ameyaw) stale obserwują nasz najstarszy rocznik.

Źródło: własne

Author: Kwikster

Barwy moro, ciemny kaptur, Kwik to dziwny bywa stwór, o swej Polonii marzy dzień i noc i w Gwiezdnych Wojen wierzy moc [wierszyk z czasów ogólniaka... niezmiennie na czasie ;)]

2 thoughts on “Polonia sprawdzi Gromka. Pik w Cracovii?

Dodaj komentarz