Przegrany sparing rezerw [aktualizacja]

W ostatni weekend zakończyły się rozgrywki warszawskiej A – klasy. Zawodnicy drugiej drużyny będą jednak trenować do 20 grudnia, a dzisiaj rozegrali pierwszy sparing.

Rywalem była Korona Warszawa, która w grupie I warszawskiej A – klasy zajmuje z 18 punktami 8 miejsce. Poloniści prowadzili 3:0, ale ostatecznie pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 3:2. W drugiej części było już 4:2 dla „Czarnych Koszul”, ale ostatecznie rywale wygrali 8:4.

11 listopada 2017, Wólka Mlądzka
Polonia II Warszawa – Korona Warszawa 4:8 (3:2)
bramki Cesarek (3), Riabushchyts

Polonia II: Piotr Barański – Kamil Stępień, Jan Redliński, Eryk Michrowski, Batosz Chulak – Roman Riabushchyts, Witold Prokopczyk, Damian Łuczak (46. Maciej Kotrys), Jakub Cesarek (64. Ibrahim Lukman), Maciej Cichocki (55. Mikołaj Verheyen) – Oleksandr Małornyi

3 thoughts on “Przegrany sparing rezerw [aktualizacja]

1. Tak, od 4:2 do 4:8. Niestety składów nie mamy, ale teraz to pewnie będzie hurtowe testowanie nowych zawodników. Na razie nie ma co aż tak zwracać uwagę na wyniki, choć taka porażka zawsze boli.

2. To żeby się na wieczorowego pocieszyć uznajmy, że jednak mamy skład na mazowiecką Serie A – ale tylko ten z pierwszej połowy.