Kolejne zwycięstwo zespołu rezerw

W niedzielny wieczór podopieczni Antoniego Giedrysa odnieśli drugie zwycięstwo z rzędu. Przed własną publicznością pokonali Wisłę Dziecinów 3:2. Wszystkie bramki dla „Czarnych Koszul” padły w ostatnim kwadransie spotkania. 

Po sześciu kolejkach drużyna rezerw,  plasuje się na 9 pozycji w A klasie. W przyszłą sobotę „Czarne Koszule” zmierzą się na wyjeździe z drużyną PKS Radość.

24 września 2017, Warszawa
Polonia II Warszawa – Wisła Dziecinów 3:2
Bramki: Rafał Woć 75, Patryk Zych 88, Cezary Sauczek 90

Polonia II: Tomasz Siryk (46. Jan Balawejder), Michał Krok, Grzegorz Chojczak, Bartłomiej Głowacki, Grzegorz Wojdyga, Mateusz Kaczmarek, Mariusz Wierzbowski, Patryk Zych, Rafał Woć (90. Eryk Michrowski), Volodymyr Kuz (46. Cezary Sauczek), Patryk Kamiński (85. Patryk Michrowski).

źrudło: własne / kspolonia.pl

Author: Robe6

4 thoughts on “Kolejne zwycięstwo zespołu rezerw

    1. druzyna byla zbudowana na prędce, ale widac ze nie sa to przypadkowi ludzie(jak na ten poziom rozgrywkowy), do tego wzmocnieni chlopakami z pierwszego skladu, widac ze to wreszcie zaskoczylo 🙂
      korzysci na pewno są, bo taki Sauczek ewidentnie po kontuzji szybciej lapie forme, a moze uda sie jeszcze ktoregos z mlodych wprowadzic do pierwszej druzyny 😉

Dodaj komentarz