Wczoraj odbyła się operacja Michała Oświęcimki. Z naszych informacji wynika, że zabieg udał się i „Cimek” jutro powinien opuścić szpital. Operację zawodnika sfinansowało Stowarzyszenie Klubu Sportowego Polonia Warszawa.
Wczoraj odbyła się operacja Michała Oświęcimki. Z naszych informacji wynika, że zabieg udał się i „Cimek” jutro powinien opuścić szpital. Operację zawodnika sfinansowało Stowarzyszenie Klubu Sportowego Polonia Warszawa.
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.
Chcesz zarejestrować się na portalu? Wyślij nam login na mail. Zrobimy to za Ciebie!
1 kolejkaPuszcza Niepołomice vs Polonia Warszawa 25/26.07.2026 r., g. ?? |
1/2 finału barażyWieczysta Kraków 3:2 Polonia Warszawa |
źródło: 90minut.pl
20 - Zjawiński;
8 - Dadok;
5 - Durmuş;
4 - Gnaase, Skrabb;
3 - Vega;
2 - Kostorz, Szur, Wojciechowski;
1 - Bajdur, Poczobut, Salihu, Vasin;

Bardzo dobra wiadomość.