Niecałe dwa dni po konferencji prasowej pani prezydent m.st. Warszawy Hanny Gronkiewicz-Waltz doczekaliśmy się komentarzu szefa warszawskiej Escoli Wiesława Wilczyńskiego, który krytykuje rozwiązanie stołecznego ratusza: 


Wilczyński stwierdził, że: – Piękna inicjatywa Pani Prezydent, jednakże ten projekt skazuje Polonię na grę w niskich ligach, z takim projektem Polonia nie ma co marzyć o ekstraklasie, naprzód Polonio � – czytamy w komentarzu pod artykułem na stronie „Polsat Sport”.

Równie krytycznie sprawę planowanej w latach 2018-22 modernizacji stadionu skomentował były prezes „Czarnych Koszul” Jerzy Engel. – Stadion Legii kosztował ponad 500 milionów złotych. Polonii potrzebny jest nowoczesny obiekt, na minimum 20 tysięcy kibiców. Poza tym – nie da się go zmodernizować. Na tym stadionie wszystko jest stare, trzeba go przebudować. Warszawę stać na wybudowanie nowego obiektu. A jak nie, to należy zrobić to w takiej konwencji, jaką to Polonia przedstawiła, czyli z pomocą inwestora zewnętrznego – uważa Engel.

Źródło: własne / Polsat Sport